Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
pro üyeler bişey sorcam neden prosunuz ne özelliği var yani bilmediğimden soruyorum
Hızlı mesaj özelligi bekleme yapmiyosun
Gizlisin ben seni göruyorum mesela sayfada ama sen kimseyi göremiyosun

Ya esim izlemis onuda. Gecen yildi sanirim dedim bi izleyem merak ettim. Ilk bolumlrr cok güzeldi. sonra sıktı beni biraktim
Yaa bende sıkılacak mıyım bakalım cok mafyaya sararsak devam edemeyebilirim

Kızlar diyetler bitince yemek istediğiniz ilk şey ne? Şahsen benim bebenin buğday alerjisi geçince yemek istediğim ilk şey bir tabak dolusu pişi
Valla benim aklimda o kadar cok sey var ki. Buraya yazsam beni katlederler hatta ben istedigim kilonun bikac kilo altina dusmek istiyorum ki nasilsa alcam

Valla benim aklimda o kadar cok sey var ki. Buraya yazsam beni katlederler hatta ben istedigim kilonun bikac kilo altina dusmek istiyorum ki nasilsa alcam
Hihihihih ay keşke de mi birkaç kilo fazladan bonus gitse de tıkınsak güzelce

Kızlar diyetler bitince yemek istediğiniz ilk şey ne? Şahsen benim bebenin buğday alerjisi geçince yemek istediğim ilk şey bir tabak dolusu pişi
Ben yazım mi bilemedim ne yok ki su böreği ,pizza,pişi,gözleme, profiterol,bi de künefe

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…