Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani olmasi onemli degilki. Benim esimde cok sever cocuklarda. Sık sık yaparimda. Ama ben yemem
Ben bulgur yerim peynirle :KK70: :KK70:
Pilavda makarna yemem koymam yani tabagıma,egerki eylülden kalirsa 2kasik bazen atarim agzima

E Elif_Eylul
Sabah 7.40
Çeyrek simit
Çeyrek üçgen peynir
Çeyrek kete
2 küçük çay siyah
Öğle 15.00
Yarım kase kuru fasulye
5 yemek kaşığı pirinç pilavı
Yarım kase yoğurt
1 dilim ekmek
Ara16.30
2 çay
1 kupa tarçınlı çay
2 gofret
2 tane Kremalı bisküvi
Akşamda yemem çok açıkmazsam
Pilav yerine tahılllı ekmek daha iyi olur acıktırmazda seni, yoğurt da ekle menülerine

Ben bulgur yerim peynirle :KK70: :KK70:
Pilavda makarna yemem koymam yani tabagıma,egerki eylülden kalirsa 2kasik bazen atarim agzima
Ya bulgur cok sikinti degil. Tabi olcusunde olcak ama makarna ne zaman yedim hatirlamiyom. Buraya geldigimden beri hic yok zaten 🤣

Yok canım başım dönüyor ve uzun süre etkisi geçmiyor
Çok başım dönünce mide bulantısına ekleniyor. Dr zamanında dedi ani hareketler yasak
Hafif egzersizler yap ya. Bende de düşük tansiyon problemi baş gösterebiliyor. O yüzden bende sevmiyorum ağır şeyleri

Ya bulgur cok sikinti degil. Tabi olcusunde olcak ama makarna ne zaman yedim hatirlamiyom. Buraya geldigimden beri hic yok zaten 🤣
Bulgur diyeti bile var tabiki sadece pilav gibi degil sadece haslayip yesillik falan koymak gibi

Ben denemedim hic ya. Dur bakam aliyim azcik deniyim. Cesit olsun. Ayni seyleri yiye yiye de sıkılıyorum
Bn bulgur salatası yaptım bi ara da sevmedim nohut, fasülye, maş fasulyesi, börülce daha güzel

11:00 4-5 pişi küçük maydanoz bolca 2 dilim peynir 1 tatlı Kaşığı acı salça

Ara maydanoz suyu kahve 1 kare bitter

Ara Trabzon hurması

18:00 havuç- karnabahar airfyr’de tatlı Kaşığı yağ ile yoğurt la yicem

Soda içerim

E Elif_Eylul

11:00 4-5 pişi küçük maydanoz bolca 2 dilim peynir 1 tatlı Kaşığı acı salça

Ara maydanoz suyu kahve 1 kare bitter

Ara Trabzon hurması

18:00 havuç- karnabahar airfyr’de tatlı Kaşığı yağ ile yoğurt la yicem

Soda içerim

E Elif_Eylul