Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
az önce kahve yanına çiko ikram ettiler asla dediiim almadım

ahaha yemezleerrr. Bugün yemekhanede %100 makarna var ama kapısından dahi geçmem
Ama olmaz ayıp ikram çevrilmez aç açına gezme şööööyyle bol kremalı mantarlı yapmıştırlar kaçırma iki dilimde ekmek al yanına tutsun

Bak senin çocuğunun doğum gününe az kalmış. Hemen kutla bence pastalar falan yap, misafir çağır eğlenin bi güzel, yiyin için.
Yaptık doğum gününü yidim ya pasta pazartesi günü

Ama olmaz ayıp ikram çevrilmez aç açına gezme şööööyyle bol kremalı mantarlı yapmıştırlar kaçırma iki dilimde ekmek al yanına tutsun
Hayyy ağzına sağlık

Yanına da protein alsın tavuk filan vardır düşünmekte şuç arkidiş

güzel olmuyor buranın makarnası ondan gitmiyorum yoksa ben hem yiyip hem kilo veren türdenimm unuttun mu

evet kesinlikle yemem lazım çok haklısınız, üstüne kıymalı börek falan da yicem emin ol bak. Güçten düşmiyim
Süper fikir Bnde yiyim gidemde güzel bi kayfaltı yapam pattisli pişili zeytin salatalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…