Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Evet kızlar bu hafta grup hâlinde yarışıcaz,haftaya cumaya kadar en çok kilo veren takım kazanır :KK49: :KK49: :KK49:

Hırs,rekabet, herşey serbest :sampiyon::sampiyon::sampiyon: cuma günü kazanan takım +2 :kk77: kazanır​

Sizden ricam menulerinize dikkat etmeniz,varsa ödülünüzü bugün kullanın yarından itibaren menülerde cısslara 5bin adım cezası bilginize📢📢📢

Haydeee esen kalın:KK76::KK76::KK76:

Tamam kaptan iyi olmuş ben bu hafta kesin patlatirim🤣🤣
🤺🤺Hazirim

Bugün misafirim geliyo yatılı dün akşam hazırlık yaptım tatlı hamur işi falan bugüne kalmasın sikisirim diye o yüzden giremedim dünkü menüm
Sabah iki zeytin iki catalda peynir aldım gecistirdim ara bir avuç beyaz leblebi
Öğlen kurstaydim kısır patates salatası iki dilim kek bir tane cevizli çörek su rulo olanlardan 😁 bir dilim patatesli börek iki tane un kurabiyesi yani gün gibi koca bir tabak yapıp yedim okadar çok yemisimki dahada bişey sokmadim ağzıma akşam halendaha aç değilim yani düşünün 🤣🤣 bu aaksamda gece kalır yeme içme isim ama tatlı yemicem normal yemeklerden yerim 😑
E Elif_Eylul
Destan yazdım 🤣🤣 insan yuhlanmak için bu kadar yazarmi ya şimdi kim bilir nasıl linç edilicem 🤺🤺

Bugün misafirim geliyo yatılı dün akşam hazırlık yaptım tatlı hamur işi falan bugüne kalmasın sikisirim diye o yüzden giremedim dünkü menüm
Sabah iki zeytin iki catalda peynir aldım gecistirdim ara bir avuç beyaz leblebi
Öğlen kurstaydim kısır patates salatası iki dilim kek bir tane cevizli çörek su rulo olanlardan 😁 bir dilim patatesli börek iki tane un kurabiyesi yani gün gibi koca bir tabak yapıp yedim okadar çok yemisimki dahada bişey sokmadim ağzıma akşam halendaha aç değilim yani düşünün 🤣🤣 bu aaksamda gece kalır yeme içme isim ama tatlı yemicem normal yemeklerden yerim 😑
E Elif_Eylul
Destan yazdım 🤣🤣 insan yuhlanmak için bu kadar yazarmi ya şimdi kim bilir nasıl linç edilicem 🤺🤺
Ye ye afiyet olsun ben asla yuhalamam :) hatta daha çok ye şifa olsun karşı takımın oyuncusu :KK48:

Menüm
Kahvaltı 1 dilim tahıllı ekmek
2 ince dilim kaşar peyniri
Yarım 🍅 1 🥒
5 zeytin
Öğlen 1 kase mercimek çorbası
6 tane ceviz büyüklüğünde köfte
1 dilim tahıllı ekmek
1 🥒 1 bardak ayran
Akşam birkaç kızarmış 🥔
2 küçük dilim ev ekmeği
1 tane köfte
Yeşillik 1 bardak ayran
Ara 1. 2 kuru kayısı 10 finduk
Ara 2.en küçük boy olan künefenin yarısı
E Elif_Eylul
Afiyet olsun canım 😘
Bugün menü
Sabah menemen
3 dilim ekmek
3 zeytin

Ara yarım hurma
Yer fıstığı 1 avuç kadar

Akşam içli köfte
Çorba
Salata
E Elif_Eylul
Afiyet olsun canım 😘
Senin menülerde bu sıkıntın var kilona göre yemedigin
Bu sana az mesela
Kahvaltı: 1 yumurta, 2 ceviz

Ara: Sade Türk kahvesi, küçük çikolata

Öğlen: yarım kase süzme mercimek çorbası, 2 haşlanmış tavuk göğsü, 1 kase sade bulgur pilavı

Ara: Sade Türk kahvesi

Akşam: sebzeli mercimek çorbası, borani, 2 kaşık salçalı makarna

Ara: sade türk kahvesi, yarım avuç tuzsuz çekirdek, şekersiz çay E Elif_Eylul

Adım : 7600 M MissHayaLet
Afiyet olsun canım 😘

E Elif_Eylul
Sen ciddi olamazsin onca şeyimi yedin cok olmuş 🤦🏻‍♀️

Takım yarışmasından benim kilomu niye sildin ki ben sıfır kilo muyum :110: E Elif_Eylul
Valla gidip baktim dün öyle degildi🤦🏻‍♀️
Neden silinmis bilmiyorum düzelttim canim
Bu bikac kere oluyor sutunlari yaparken alt sil alta ekle var belkide yanlışlıkla siliyorum cözemedim

Valla gidip baktim dün öyle degildi🤦🏻‍♀️
Neden silinmis bilmiyorum düzelttim canim
Bu bikac kere oluyor sutunlari yaparken alt sil alta ekle var belkide yanlışlıkla siliyorum cözemedim
Makarna yarışmasında oy kullandım normalde makarnaya aşığım tokta olsam canım çeker, yaprak kımıldamadı :KK48: naaptın bana vallah :KK48:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X