Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hemen menüm
Kahvaltı 1 kase çorba
2 dilim gözleme
Yarım yumurta,yarım dilim ekmek
Ara kahve incir ceviz
Öğlen 2 kaşık şehriye salatası,4 kaşık yoğurtlu erişte salatası
Ara çikolata kahve
Akşam balık bol salata .
.
E Elif_Eylul

Hemen menüm
Kahvaltı 1 kase çorba
2 dilim gözleme
Yarım yumurta,yarım dilim ekmek
Ara kahve incir ceviz
Öğlen 2 kaşık şehriye salatası,4 kaşık yoğurtlu erişte salatası
Ara çikolata kahve
Akşam balık bol salata .
.
E Elif_Eylul
Afiyet olsun canım 🥰

E Elif_Eylul

Sabah sade türk kahvesi yarım haşlanmış yumurta (yarısına bebem çöktü 😅) , 3-4 adet top peynir, 3-4 zeytin, 1 küçük patates kızartması, bitki çayı, 1 adet hurma

Öğlen 1 adet muz, yarım kase tavuk suyuna çorba,

Akşam 1 tabak tuzda tavuk (pek yaygın olmadığı için açıklıyorum tuz içinde bütün tavuk ekstra yağ vs olmadan pişiyor bir nevi fırınlanmış), bol salata

Kaçamak bir küçük tadelle

E Elif_Eylul

Sabah sade türk kahvesi yarım haşlanmış yumurta (yarısına bebem çöktü 😅) , 3-4 adet top peynir, 3-4 zeytin, 1 küçük patates kızartması, bitki çayı, 1 adet hurma

Öğlen 1 adet muz, yarım kase tavuk suyuna çorba,

Akşam 1 tabak tuzda tavuk (pek yaygın olmadığı için açıklıyorum tuz içinde bütün tavuk ekstra yağ vs olmadan pişiyor bir nevi fırınlanmış), bol salata

Kaçamak bir küçük tadelle
Afiyet olsun canım 🥰

E Esma2424 alınti ne olmus bilmiyorum
66. Başladin şuanda 200gram artisın sanırım yani benim listemde öyle
Bugünden neden paylastin tarti günu yarin,tabiki yola falan çıkacaksan tamam
Annemlerde bizraz aştım yemek yeme işini hamur işi falan ondan olabilir biliyorum cuma günü ama bu aralar biraz yoğunum malum ev temizliğine başladım dip köşe yarında inşallah canları silrcem hava güzel olursa bi perdeler kalsın yaza

Annemlerde bizraz aştım yemek yeme işini hamur işi falan ondan olabilir biliyorum cuma günü ama bu aralar biraz yoğunum malum ev temizliğine başladım dip köşe yarında inşallah canları silrcem hava güzel olursa bi perdeler kalsın yaza
Kolay gelsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X