Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Afiyet olsun canım 😘

Afiyet olsun canım 😘
Neden böyle birsey yaptin

Afiyet olsun canım 😘
Eşimin halasina gittim çok pinpirikli onun evinde bişi yenmeyince çok üzülüyor güzel olmadı diye yenmedi vs.kac defa arıyor 🙄 değişik bir kadın öyle işte 😂
Sagol canım 🥰

Aferiinn hep böyle ol🙃🙃

Yok canım daha kötü oldum ilac aldım daha iyi olcaz inşallah 🤲🏻
İnşallah canım 🥰
kim öğretmendi burada nickleri unutuyorum neyse :KK48: Öğretmenler gününüz kutlu olsuun tüm öğretmenler :KK36:
🥰 Teşekkür ederim kuzum
Günaydın herkese öğretmen olan arkadaşların öğretmenler günü kutlu olsun
Teşekkürler canım 🥰
Ahaaa 10tane küpe aldim.kendime deliklerime taktim :KK45:
Maşallah kaç delik var ki kulağında 😂
Bebeyi sağlık ocağına götürdüm antibiotik aldım geldim
Geçmiş olsun canım 🙄🙄
Sağol canım valla geçmiyor keşke geçse 🥺
Valla bu sene grip geçmiyor biz kaç antibiyotik vs kullandik aynı 😔😔
Bugun basim bi tuhaf. Sabah beri agriyor. Gecer dedim ilac almadim ama gececegi yok gibi🙄🙄
Geçmiş olsun canım havalardan sanırım 🙄
:KK16:öğretmeniim cınım benim cınım benim seni ben pek çok pek çok severim :KK15:

Anlaştık 🤝
💗

Daha yeni geldim eve,masayi bile toplamamiş,bide balkona insan gelmis bakmaya yani usta,bir toparlar evi adam😒
Geldim marangoz var evde,gecen ben bagardim sonunda aralik ayı gircek hâlaa bitirmediniz kar yagincami parkeleri yaptirayim benim cocugum var dedim,baktim bugun gelmis
😑😑😑😑

Eşimin halasina gittim çok pinpirikli onun evinde bişi yenmeyince çok üzülüyor güzel olmadı diye yenmedi vs.kac defa arıyor 🙄 değişik bir kadın öyle işte 😂

İnşallah canım 🥰

🥰 Teşekkür ederim kuzum

Teşekkürler canım 🥰

Geçmiş olsun canım 🙄🙄

💗
Bir kulakta 3delik var iste😵‍💫

İnşallah canım 🥰

🥰 Teşekkür ederim kuzum

Teşekkürler canım 🥰

Geçmiş olsun canım 🙄🙄

💗
Sağol canım💞 sürekli yeniliyor 😑

Öğle yemeğim
20221124_131238.jpg

Daha yeni geldim eve,masayi bile toplamamiş,bide balkona insan gelmis bakmaya yani usta,bir toparlar evi adam😒
Geldim marangoz var evde,gecen ben bagardim sonunda aralik ayı gircek hâlaa bitirmediniz kar yagincami parkeleri yaptirayim benim cocugum var dedim,baktim bugun gelmis
İyi bari işe yaramış🤣

Ya iki kere altını doldurdu gece de ateşi vardı dedim ishal gibi ama ateşten belli kulağına baktırdım bogazina da baktı grip suribu antibiotik birde ateş düşürücü yazmış ikisini almadım evde var zaten grip şurubu kullanmıyoruz.
Gecmiş olsun canım 😔😔 etraf hastalıktan kırılıyor nolcak bilmiyorum

Geçen oğlana kızdım az bakımlı ol. Bu ne pasaklı şaban oldun dedim. Sabah babasının kremini yüzüne Arap misali bocalamış sen bakımlı ol dedin az bakım yaptım diyor :KK70: :KK70: :KK70:
Bi daha benden habersiz bakım yapma dedim 🤣
Cocuk napsın anası bir öyle bir böyle 😁😁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X