Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Millet zannetcek zorla insan çağriyoz🙄
Hayır ben içkisine ilaç atıp insanları bagladiginizi düşünüyorum. Aç bırakıp zayıflatmaya çalışıyorsunuz bence. Hedeflediğiniz kiloya ulaştığında bırakıyorsunuz gibi ama ömür boyu takip ediyorsunuz peşine adam takıp. Zayiflatma timi diyorlardı da meğer sizmissiniz.

İtina ile diyet yapılır 🤣🤣🤣
Hem yemek yemek hem diyet yapmak

Temizlik yapmakta bnm hobim 🥺
Türkü şarkı san at güneşimiz söylerse hobi @Gokyuzu_kadar
OOO temizlik tüm hanimlarin aşırı keyif alarak yaptığı bir spor :KK53:
Ben arada indirim market gezmeyi de severim 🤣🤣🤣

Hayır ben içkisine ilaç atıp insanları bagladiginizi düşünüyorum. Aç bırakıp zayıflatmaya çalışıyorsunuz bence. Hedeflediğiniz kiloya ulaştığında bırakıyorsunuz gibi ama ömür boyu takip ediyorsunuz peşine adam takıp. Zayiflatma timi diyorlardı da meğer sizmissiniz.
Burada her gün ödül günü :confused:

Sen cok fazla kurgu filmi izlemissin 🤣🤣🤣 ama hicde fena fikir degilmis. Rica ediyorum biri beni rehin alip ac birakabilir mi🤣🤣

Bana korkunçlu biri dedi ohaa :KK57: :KK57: :KK57:

Lan korkunc diyor bana bide bana:KK51:

Böyle latifemi olur:KK61:
"Kanatlarını yakarım senin" şeklinde tehdit eden emoji gönderdin bana. Kanadım bile yok oysa.
Burada her gün ödül günü :confused:
Göz boyamaya benziyor biraz ama.
Sen cok fazla kurgu filmi izlemissin 🤣🤣🤣 ama hicde fena fikir degilmis. Rica ediyorum biri beni rehin alip ac birakabilir mi🤣🤣
Senin adının şekerpare olmasının sebebini anlıyorum, tuzağa çekmek için. Biri bittercikilata biri sekerpare, ohhh millet kanıp gelecek tuzağa düşecek. 😱😱😱

"Kanatlarını yakarım senin" şeklinde tehdit eden emoji gönderdin bana. Kanadım bile yok oysa.

Senin adının şekerpare olmasının sebebini anlıyorum, tuzağa çekmek için. Biri bittercikilata biri sekerpare, ohhh millet kanıp gelecek tuzağa düşecek. 😱😱😱
:KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Bugun şoktan şoka giriyorum biri şunu alsin :KK57: :KK57: :KK57:

Evet isim konusunda biraz sıkıntıliyiz ya. Diyet topigi mi yoksa gun arasi yemek programi mi belli olmuyoruz🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X