Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adım Esma Adaşıroğlu 23 yaşındayım boyum 162 kilogram 66 hedefim 50 evliyim polikistik over sendromu var eşime daha iyi gözükmek için
Aramıza hoşgeldin canım 🤗her zaman gün sonu menu yazmak zorunlu ve spor ya da adım atarsan beni de etiket yaparsin seni spor listesine eklerim.

Günlük spor yapıyorum ama yazmayı üşeniyordum artık yazarım bundan sonra 🤭😁 spor şampiyonu oldum yürüyüş ve spor şampiyonu olacağım önümüzdeki hafta inşallah
Hadi bakalım gazan mübarek olsun😂

Bu hafta hepimiz gaza basacağız 🏃🏼‍♂️🏃🏼‍♂️🏃🏼‍♂️🏃🏼‍♂️🏃🏼‍♂️ bende dahil 60 lardan sıkıldım artık 🏃🏼‍♂️🏃🏼‍♂️🏃🏼‍♂️🏃🏼‍♂️
Ooo Rakibim sen olacaksan sıkı çalışmam lazım yani 😁 Ölçü takibi de yapalım mı çok motive ediyor beni ölçü takibi yapmak aylık ölçü takipleri olsun spor yapanlara

Ooo Rakibim sen olacaksan sıkı çalışmam lazım yani 😁 Ölçü takibi de yapalım mı çok motive ediyor beni ölçü takibi yapmak aylık ölçü takipleri olsun spor yapanlara
Ben geçen hafta aldım canım ölçümü sende al daha spora baslamadim kızlar okula başlasın diye bekliyordum ama ufak tefek sporlar yapacağım yarından itibaren yoksa gitmeyecek benim odemler.

Ben geçen hafta aldım canım ölçümü sende al daha spora baslamadim kızlar okula başlasın diye bekliyordum ama ufak tefek sporlar yapacağım yarından itibaren yoksa gitmeyecek benim odemler.
Şimdi ben Cloe 25 günlük Chalench yapıyorum. 13. Gününü yaptım bugün. Kaldı 12 gün . İlk gün aldığım ölçüleri mi vereyim yoksa yarın sabah ölçü mü alayım . Söz verdim 25 gün ölçü almicam diye kendime 🥰 ama eğer burada bir ölçü takip sistemi yapacaksak alırım sabah

Şimdi ben Cloe 25 günlük Chalench yapıyorum. 13. Gününü yaptım bugün. Kaldı 12 gün . İlk gün aldığım ölçüleri mi vereyim yoksa yarın sabah ölçü mü alayım . Söz verdim 25 gün ölçü almicam diye kendime 🥰 ama eğer burada bir ölçü takip sistemi yapacaksak alırım sabah
Eskiden yapıyorduk. Sonra unutunca bıraktık
Ama ilk günü baz al bnce

Yooo basladigin ölçüyü verebilirsin canım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X