Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bugün diyetisyen günümdü.yag ve kaslarda değişme yok..adet döngüsü olabileceği gibi duraksama da yaşıyor olabiliriz dedi..ve beni 2 hafta abartmadan serbest beslenmeye bıraktı verdiklerimi alma vakti
Kilodada mı degisme yok
Senin acil spor yapman lazım tabiki bana göre,ve listen degismesi lazımdı çünkü o menüyle kilo veremezsin

Kilodada mı degisme yok
Senin acil spor yapman lazım tabiki bana göre,ve listen degismesi lazımdı çünkü o menüyle kilo veremezsin
Kiloda -100 Gr geldi.
Spor evet ama yürüyüşe çıkamıyorum evde lesliyle devam edebilirim ya da evde ne yapabilirim başka spor

Kiloda -100 Gr geldi.
Spor evet ama yürüyüşe çıkamıyorum evde lesliyle devam edebilirim ya da evde ne yapabilirim başka spor
Isinden dolayı evet çıkamazsin,sen evde devam leslieye arada artır 20dk 30dk yap mesela
Isin olmadığinda yattığîn yerden mekik çek,plank yap hergun düzenli göbegin varsa toparlak,squat bacak ve kalca icin cok etkili

Bugün diyetisyen günümdü.yag ve kaslarda değişme yok..adet döngüsü olabileceği gibi duraksama da yaşıyor olabiliriz dedi..ve beni 2 hafta abartmadan serbest beslenmeye bıraktı verdiklerimi alma vakti

İyimiydi diyetisyen kafasına ananas avokado neyin düşmemiş demi

Tamamdır bu hafta konsantre olup kırmak istiyorum bu döngüyü... duygusal açlığım zirvede.kendimi tutuyorum ama mutsuz oluyorum

Tamamdır bu hafta konsantre olup kırmak istiyorum bu döngüyü... duygusal açlığım zirvede.kendimi tutuyorum ama mutsuz oluyorum
Aslında senin kısa bi siparişlere mola verip motivasyon için kendine zaman ayırman gerek.
Dışarıya yürüyüşe çıkıp biraz motive depolaman gerek

Aslında senin kısa bi siparişlere mola verip motivasyon için kendine zaman ayırman gerek.
Sana katiliyorum dısarıya çıkıp nefes almaya ihtiyaci var

Bak cidden 3ana 3ara öğün,yap görceksinki o döngüyü kırcaksin hemde tok geziceksin

Evet canım çok ihtiyacım var..gecen 24 kasıma kadar sipariş alamıyorum yazdım.ariyorlar rica minnet çok yoruldum aslında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…