Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar uyumadan derdimi yazayım belki yardımcı olan çıkar.
Benim bebe 32 aylık ve tuvalet eğitimi veriyorum 2 gündür.daha doğrusu veremiyorum hiç oralı olmuyor ve ne yapacağımı şaşırdım kaldım.
Tecrübeli anneler ne yapayım ya🤯🤯

Benim bebe 32 aylık ve tuvalet eğitimi veriyorum 2 gündür.daha doğrusu veremiyorum hiç oralı olmuyor ve ne yapacağımı şaşırdım kaldım.
32 aylık baya büyük bence ödül yöntemini dene. Sticker al her yaptıkça ver tuvalette yapıştıraın.

Anaaa ben sinirlenince iştahım kesilir ama işte çabuk sinirlenmiyorum sorun bu 🤣🤣🤣
Yok nerde bendee 😑😒
Üzülünce, sinirlenince agzıma tepesim geliyor avucla 🙄 mutlu olunca da yiyesim geliyor ama o daha insancıl

Bizim masallah güzel gecti 1hafta olmadan alışti canim
Gece ben hiç baglamadim yatmadan çise tuttum,sıvi cok vermedim, 1 2 kere yapti sonra birakti ciş kilodu aldim,kakasinda zorlandi korktu doktor rahat olun dedi 3 gun 4 gunde yapmayabilir dedi daha sonra alistirdi

32 aylık baya büyük bence ödül yöntemini dene. Sticker al her yaptıkça ver tuvalette yapıştıraın.
Canım evet büyük ama prematüre doğdu uzun süre kuvez vs.bide anjiyo oldu falan o yüzden biraz kaldım yapacak bir şey yok.

Bizim masallah güzel gecti 1hafta olmadan alışti canim
Gece ben hiç baglamadim yatmadan çise tuttum,sıvi cok vermedim, 1 2 kere yapti sonra birakti ciş kilodu aldim,kakasinda zorlandi korktu doktor rahat olun dedi 3 gun 4 gunde yapmayabilir dedi daha sonra alistirdi
Kaptanım bende aldım alıştırma kilodu.aslinda geliyor dese sorun bitecek ama demiyor yaptıktan sonra diyor . Ne yapacağım bilmiyorum.esimde bekle diyor ama bence artık yaşı

Amannn mecalim kalmadı valla 😂
Canım evet büyük ama prematüre doğdu uzun süre kuvez vs.bide anjiyo oldu falan o yüzden biraz kaldım yapacak bir şey yok.
Yok canım yanlış anlama yargılamak için demedim. Yani artık büyük bence sticker gibi şeylerle teşvik edebilirsin anlar yani diye dedim. Bir de kaka kitabı, elif tuvalete gidiyor filan gibi kitaplar okumuştuk biz kızımla. Bir de seninle birlikte tuvalete girip görmesine izin verebilirsin.
At tekrar foto at 😂😂

Kaptanım bende aldım alıştırma kilodu.aslinda geliyor dese sorun bitecek ama demiyor yaptıktan sonra diyor . Ne yapacağım bilmiyorum.esimde bekle diyor ama bence artık yaşı
Bence biraz da rahatsız olmalı normal külot ve tayt giydir ıslanma hissini görmeleri lazımmış tuvalet eğitiminde.

Yok bekleme artık,işesede başladiysan birakma bu zorlu bir süreç ama gece baglama sana tavsiyem,gunduzde baglama,surekli işede degistir bez sıvıyı cekiyor cis kilodu cekmedigi icin rahatsiz olucaktir alişcak merak etme

M M_atruska kaka bu sürecte onun bir parçasi oluyormus birakmak istemiyormus,
Egerki oturagi varsa,yapinca birlikte gidip dökücez sifona basip ona bay bay dicez dersen sevinir,ödüllendirebilirsin daha cok heveslenir
Var ama ona yapmak istemiyor 😔 oyuncağıyla gidiyoruz yok Su açıyorum vs yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X