Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Simdi onu yaziyodum,gece gene nöbetteydim canim ates icinde yandik surekli kalk yat yorgunum cidden,annem burda daha gitmedi kalktik pazara bende gelcem dedi gittik geldik kahvalti hazirla anca elime aldim canim,menu listesine gidemde carpilari falan atam
Pazarda ne işi varmış ya oturup çocuğa baksa ya yemin ederim hep insanın bacagina dolanıyor hiç yardımcı olmak yok.

Günaydin herkese,

Bu arada kendimi de tanitayim, tanimayanlar vardir .
Yurtdisinda yasiyorum. 35 yasindayim 2 evladim var 7.5yasinda oglum ,3 yasinda kizim var. Suan calismiyorum dil kursuna baslayacagim. Meslegim normalde ögretmenlik bakalim burada da yapmak istiyorum nasip. 🤲

Yaz burada hareketli , uzunve oldukca yorucu geciyor . O yüzden yemek vs cok dikkat edemiyorum. Simdilik muhabbetlere katiliyorum.😴

Yeniler,eskiler , herkes tekrar hosgelmisler.🌺🌺🌺

Günaydin herkese,

Yurtdisinda yasiyorum. 35 yasindayim 2 evladim var 7.5yasinda oglum ,3 yasinda kizim var. Suan calismiyorum dil kursuna baslayacagim. Meslegim normalde ögretmenlik bakalim burada da yapmak istiyorum nasip. 🤲

Yaz burada hareketli , uzunve oldukca yorucu geciyor . O yüzden yemek vs cok dikkat edemiyorum. Simdilik muhabbetlere katiliyorum.😴

Günaydın canım 😘

Benim annemde evine gelse elini hicbiseye sürmez ,tatile gelmis gibi davranir. Hem is hem yemek herseyi hallederdim biseye yardim etmezdi. O sekilde kabullendim.
Yaaa alır yedirir giydirir hakkini yemem Allah razi olsun o yönden,
Ama kendisi yonetmen gibi düşün,gel git yap et gibi

🤣🤣🤣♥️💋
Afiyet olsun canım 🥰

Afiyet olsun canım 🥰

Sagol canim 🥰

Ayy inanmiyorum gözün aydin🤭

Afiyet olsun canım 🥰

Afiyet olsun canım 🥰

Afiyet olsun canım 🥰

Günaydın 😘

😒

Günaydın 😘

Afiyet olsun canım 🥰

Günaydın canım 😘

Tebrikler canım😌

Ben goremiyorum🥲

Amannn bune neyaptin🤨

Sagol canim 🥰
♥️💋
Teşekkürler kaptancım biraz devam edeceğim sanırım ilk üç ay bir şey olmaz bebeye 👀😁
Hayırlı olsun canım sürpriz yumurta n😂🤩
Simdi onu yaziyodum,gece gene nöbetteydim canim ates icinde yandik surekli kalk yat yorgunum cidden,annem burda daha gitmedi kalktik pazara bende gelcem dedi gittik geldik kahvalti hazirla anca elime aldim canim,menu listesine gidemde carpilari falan atam
Geçmiş olsun abla geçmiyor illet😑

Günaydin herkese,

Sağ ol canım sen de hoş geldin. İnşallah mesleğini yapabilirsin dilediğin gibi.
🤣🤣🤣♥️💋

♥️💋

Hayırlı olsun canım sürpriz yumurta n😂🤩

Geçmiş olsun abla geçmiyor illet😑
Teşekkür ederim 😍❤️😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X