Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Simdi onu yaziyodum,gece gene nöbetteydim canim ates icinde yandik surekli kalk yat yorgunum cidden,annem burda daha gitmedi kalktik pazara bende gelcem dedi gittik geldik kahvalti hazirla anca elime aldim canim,menu listesine gidemde carpilari falan atam

Simdi onu yaziyodum,gece gene nöbetteydim canim ates icinde yandik surekli kalk yat yorgunum cidden,annem burda daha gitmedi kalktik pazara bende gelcem dedi gittik geldik kahvalti hazirla anca elime aldim canim,menu listesine gidemde carpilari falan atam
Allah Allah nerden kaptı böyle 😔

Yaa 😔😔 ama destekleyici vitamin falan mı verseniz 😔 bagısıklıgı toparlasa birazcık
Cok gecmiş olsun 😔😔

günaydınnnn herkese maalesef kontrol tartımı yapamadım evde olmadıgım için inşalah yarın yapacagım bugun uzun oruca başladım inşalalh kaaç saat giderse artık perşembe düğün var artık son çıpınış bu hafta ve reglme 4 gün kalmış :skandal: :skandal: :skandal: :skandal: :skandal:
Günaydın canım 😘
Sen 4gunde verirsin canim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X