Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bugün hem oğlumun doğum günü hem babalar günü olunca biraz kalabalık olduk kimseye rejimdeyim vs deyince vermişsin vermemişsin demeleri sevmiyorum ondan bugün biraz ayarsız yedim bugünki menüme kırbaç yazalım bence 🙈🙈🙈herkese hayırlı akşamlar yarın sabah uzun bir oruç ve bol su ile inşallah dengeleyeceğim evde olmadığım için tartıda salıya kaldı 🫣🫣
Spor sayfasinda yazmışsın canim 😌
Oğlunun doğum günü kutlu olsun nice sağlıklı yaşlara🥰

Tamam menune kırbaç koyuyorum

Sivi değil yani faydasi yok mu 🥺
Bu noktada bilinmesi gereken en önemli şeylerden biri çay, kahve ve bitki çaylarının sıvı ihtiyacını karşılamadığı ve su yerine geçmediğidir. Aksine bu içecekler idrar söktürücü etkiye sahip oldukları için vücuttan daha fazla sıvı atılmasına neden olurlar.

Selaaaaammm
Sabah
Peynirli yumurta domates salatalık zeytin bir tatlikasigi turunç reçeli bir etimek bir iki çatal patates kizarasi ve bir sosis (kayinvalidemde kahvsltidaydik )
Öğlen
kiraz yogurt
Aksam
4 kaşık nohut yemeği 1 kaşık pilav
Ara
Yarım muz nescafe
3 litre su
3952 adım
M MissHayaLet E Elif_Eylul

Selaaaaammm
Sabah
Peynirli yumurta domates salatalık zeytin bir tatlikasigi turunç reçeli bir etimek bir iki çatal patates kizarasi ve bir sosis (kayinvalidemde kahvsltidaydik )
Öğlen
kiraz yogurt
Aksam
4 kaşık nohut yemeği 1 kaşık pilav
Ara
Yarım muz nescafe
3 litre su
3952 adım
M MissHayaLet E Elif_Eylul
Afiyet olsun canım 🥰

Bu noktada bilinmesi gereken en önemli şeylerden biri çay, kahve ve bitki çaylarının sıvı ihtiyacını karşılamadığı ve su yerine geçmediğidir. Aksine bu içecekler idrar söktürücü etkiye sahip oldukları için vücuttan daha fazla sıvı atılmasına neden olurlar.
Ogrendigim iyi oldu Su konusun da iyice zorluyayim kendimi 💧💧

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X