Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçen katatayın kitabından meyvelerin gi'lerini ekran görüntüsü almıştım. En masumu kiraz vişne sanırım 😅😍

Eklentiler

• Screenshot_20220613_233240_com.google.android.apps.docs.jpg
    Screenshot_20220613_233240_com.google.android.apps.docs.jpg
    75,1 KB · Görüntüleme: 29
çok eglenceli grupsunuz maşallah ne kadar zamandır bu gruo var acaba
Ben 2seneyi gecti burdayim diyet takimlari vardi eskiden onlar kapaninca diyet gunlükleri oldu,uzun zaman baska gunlukteydim ayrildik kizlarla kendi günlüğümü actim yaklasik subat ayindan beride burdayiz kizlarin hepsi cok iyidir ben haric :süslü:

Ya bu arada ben hiç fotoğraf çekilmiyordum kilo aldığımdan beri. Sonra yeğenim bizi videoya almış bahçede çalışırken. Videoda arkadan gördüm kendimi. Hiç bu kadar kilolu olduğumun farkında değildim. Bu fotoğraf da benim before fotoğrafım olsun dedim. 🙈 Nişan fotoğrafım var o da motivasyon fotoğrafım 😂 Gizli hedefim o aslında 50 kgdım o zaman.

Eklentiler

• IMG_20220516_173602_442.jpg
    IMG_20220516_173602_442.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 21
Ya bu arada ben hiç fotoğraf çekilmiyordum kilo aldığımdan beri. Sonra yeğenim bizi videoya almış bahçede çalışırken. Videoda arkadan gördüm kendimi. Hiç bu kadar kilolu olduğumun farkında değildim. Bu fotoğraf da benim before fotoğrafım olsun dedim. 🙈 Nişan fotoğrafım var o da motivasyon fotoğrafım 😂 Gizli hedefim o aslında 50 kgdım o zaman.
Gizli hedefine ulasman dilegiyle:KK39:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X