Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben ayiklayip dondurucuya atıyorum yaz kis kaynatiyorum iciyolar bizde,recel yemezler benimkinler,az cilek receli yaparım biz yeriz oda aylar sürer

Biz incir ve zeytinciyiz agustos basladimi hele hic zamanim olmuyor cok yoruluyoruz,sabah 5bucukta tarlada olmak zorundayiz

Oğlanla sabah saat 6bucukta yürüyüşe gitcektik,kalk diyorum kalkmiyor anne dün yürüdük ya yorulmuşum diyor
Bende sevindim günde 2kez tur atcam diye
He çok beklersin gençlerin hepsi üşengeç

O da guzel meyve suyu gibi yqpiyorsun o zaman...afiyet olsun

O da guzel meyve suyu gibi yqpiyorsun o zaman...afiyet olsun
Teşekkür ederim canım
Simdi erikler olcak,kızılcık,visne onlari atarim ben buzluğa,seftalilerimiz kurudu disardan alıp seftalide atiyorum buzluga

Teşekkür ederim canım
Simdi erikler olcak,kızılcık,visne onlari atarim ben buzluğa,seftalilerimiz kurudu disardan alıp seftalide atiyorum buzluga
Erik ve kizilcigi da meyve suyu gibi yapiyorsun?benim cocuklar da sevebilir denesem olcak.erikler hep ziyan oluyor.
Aslinda visne receli tek ben yiyorum.evdekiler cilek receli sever.annemlerde var bi agac.ordan topladim haftasonu bir kilo kadardi.3 kucuk kavanoz cikti.

Teşekkür ederim canım
Bnde erik kayısı ne. Etme varsa buzluğa starım sonra kaynatırım tarçın karanfil atarım. İçine az şekerlendirir doya doya içsinler meyve suyu hazırdan bin kat güzel

Bnde erik kayısı ne. Etme varsa buzluğa starım sonra kaynatırım tarçın karanfil atarım. İçine az şekerlendirir doya doya içsinler meyve suyu hazırdan bin kat güzel
afiyet olsun
Delikli süzgüden mi geciriyorsun.tülbentten mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…