Yaza Merhaba Çekilişi

kurbanın bensem bolca alabılırsın bana Hastayım seksi şeylere

Yanıltmak için söyluyorda olabılırım

neyimiz benziyomus

ben 2 benzerlik buldumm aramızdaaa

Ben alirim gostermem belki ona ama normal takim alirim oyle abesk seyler almam nisanda

kızz bohça alışverişinde nişanlın olmasa bile kayınvaliden görecek ama alınanı, sonuçta, seçilip alınan şeyleri kayınvalide götürecek eve, sonra güzelce süslenip bohçalanıp gelecek ya sizee herkes görecek yani onları evdee

Sevme seviyorum zaten hemde baya ozel seyler bakiyorum yani fantesi kiyafetler felan ama suan almiyorum evlenince istedigim gibi rahat rahat alcam

Bise olmaz kuzum merak etme

zevk meselesi iştee benim arkadaşımda bayılır ama ben pek sevmem
inşallah bişey olmaz canım
evliler zaten alın ilerde lazım olur diyo daha çokkk

Benim katilimde ugramıyor burlara sanırım.Hiiççç sesi çıkmıyor

Bende yazmadım kendim bile utana sıkıla alıyorum başkasının bana alması çok hoşuma gitmez
aynen canım yaaa ben bir magazaya giderimm ooo bide erkek etrafta varsa o standlara yaklaşmam bilee ama bir yerden alıyoduk arkadaşlarla adam çıkıyo du kapı önünde oturuyodu siz istediğiniz gibi bakın karıştırın diyodıı harbiden de bit pazarı gibiydi am çokta güzel şeyler var dı heppp

sensiz sohbetin tadı bile yokk şekerim yaaaa

geldim geldiimm

anladım canımm da ben hangisine karar veridiğini anlamadım. ortak kararımız ne :))

ortak kararımızı açıklıyorumm

cüzdan, parfum- deodorant veya yelpazeden birini ister kurbanının tercihlerine bakarak, istersen kendi bütçene ve zevkine bakarak seçiyorsun alıyorsun

geldim geldiimm

ortak kararımızı açıklıyorumm

cüzdan, parfum- deodorant veya yelpazeden birini ister kurbanının tercihlerine bakarak, istersen kendi bütçene ve zevkine bakarak seçiyorsun alıyorsun
hoşgeldinn sefalar getirdin canımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…