Yaza Merhaba Çekilişi

ben miyim yoksa kurbanınn :KK30::KK30: tok gönüllü deyince direk üzerime alındım :KK35::KK35:

ceylinim geçmişin tamamını okuyamadım henuz ama zeynep sana mail yoluyor, veya özel mesajla veya telefonuna haber vermiş olması lazımdı :26: bi kontrol et sen bunları, eger yazmıyorsa hiçbirince sen katilini aramaya başla, zeynep foruma girdiginde kurbanının kim oldugunu haber verir sanaa :KK34:

zaten yanlış ipucu veriyorsun yaa :KK37:

hem canım true cugum sen tek degilsin ki yalan ipucu veren :KK4: benim eski katilim gözümün içine baka baka kandırdı beni :KK4:

daha ayılamadım yaa :KK53: yeşil kahvemi içtim, kahvaltımı ettim, çayımı içtim yine de ayılamadım :KK53: üşenmezsem kalkıp neskafe yapacagım daç ok üşeniyorum :KK35:

bütün dünyayı içmişin halamı ayılamadın kızzz amannnnn :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Ayyy ...
Kozlar öğrendim tamam :KK53:
Benim yeğenin uyanmadan almus teli eline ondan mesaji göremedim :KK1:
Kusura bakmayin :KK16:

heehh tamam sorun halolmuş :KK1::KK1: ben miyim yoksa doğru söyle :KK53:

Bana cikani öğrendim
Minik bi ipucu vereyim eski cekilisten taniyorum kendisini :KK16:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ahaa kesin benimmm :21::21:

kızlar zorunlu hediyeye karar verilmedi anlaşılan kimin neye ihtiyacı var cüzdan deo yada farklı birşey :)

Sahi zorunlu hediye ne ?

Zeyy karar sizin demişti..

en son zorunlu hediye olmasın, ya da geçen çekilişteki gibi çikolata ayna olsun denmiş, sonra herkes ihtiyacı olanı söylesin denmiş :26: ama böyle de ortalık çok karışacak sanki :26: kim ne isterse onu mu alacak şimdi :26: hayır yani ihtiyaçlarımızı söyleyeceksek benim şu ara laptopa ihtiyacım var mesela, onu mu söyleyim :KK53::KK53::KK35::KK35:

bütün dünyayı içmişin halamı ayılamadın kızzz amannnnn :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ayy yok ayılamadım yaaa :KK53::KK53: nasıl bir uykum varsa artık hiç bişeye cevap vermiyor :KK53:

:KK52::KK52:ama niye öyle dedin ki bana sen çıksaydın sana seksi gecelikler yollardım :KK52::KK52:

napim anacım ben seksi geceliği:KK19: (koca yüzümü gördük) naylon terlik yolla daha eyi şıpıdak şıpıdak :KK53:

iyi ki çekilişte maskara yokmuş diyorum
Bana her ay hediye yollar hiç memnun değilim zaten hiç :KK52::KK52:

diskalifiyemi ettiniz mascarayı:KK60::KK60:

ne alıyodu anlat rezil edelim :KK53:

napim anacım ben seksi geceliği:KK19: (koca yüzümü gördük) naylon terlik yolla daha eyi şıpıdak şıpıdak :KK53:

maskara yollıyım sana
göz süzersin :KK23:kocada gelir böylece :KK53:

yok buraya katılmadı ama ona ben pazartesi günü yollıycam oda bana yollıycak :KK52: hediye arkadaşıyız biz haha:KK52:

ay şimdi atacaklar beni
hem çekilişe katılmadım hemde herkesten çok geyik yapıyorum diye :KK53:

Kızlar günaydınn doktora gittim çok şükür herşey yolunda..akşam eve gidince eksiğinizi gediğinizi tamamlarız sıkıntı yok öpüyorum hepinizi

:emir_bebek::emir_bebek:

size romantik haftasonları şekerim :KK3::KK3:

Günaydın hatunlar bende ögrendim kurbanımı o çok tatlı birii :KK16:

kesin benim :KK51:

Benim kurbanim da çok seker :)
Bugün gidip ip alip patik orecegim bebisine :KK1:
Bebisi var belli de yok belki de bekar belli olmaz :))

ahh bebiş dedin beni kaybettin :KK37: yoksa tatlı deyince üzerime alınmıştım :KK51:

kozlar istediğimiz zaman gonderebiliyor muyuz hediyeyi ?:44:

20 mayısta gönderecegiz canım sanırım :44:

gunaydin kizlar. hayirli sabhlar..
kurbanim hic caktirmayacam.d
katilime sevgiler :KK66:

asmuuu bensem itiraf et, makamından gelip alayım :KK53:

Günaydın hanımlar..:KK42:
Sevgili katilim ve kurbanımmmmm.:KK3:

günaydın sevgili katil aday adayımm :KK3::KK3::KK3:

Kurbancığımmmm sana ciciler düşünmeye başladım bile...:KK52:

ne alacaksın söylesene :KK53:

Son düzenleme:
yok buraya katılmadı ama ona ben pazartesi günü yollıycam oda bana yollıycak :KK52: hediye arkadaşıyız biz haha:KK52:

ne aldınız birbirinize anlatın hadi çatlıycam meraktan:KK52: hiç kıskanmadımki:26::KK25::KK25:

maskara yollıyım sana
göz süzersin :KK23:kocada gelir böylece :KK53:

heee yolla satamadığın bit pazarı maskaralarındanmı:KK60::KK60::KK60:

bana komple göz nakli yapsan benden gene iş çıkmaz kabiliyetim yok:KK17::KK17::KK17:

X