Yaza Merhaba Çekilişi

şimdi bizim alcagımız kişi katil bize hediye alan kurban mı -ydı hala karıstıroyurm tam tersimi yada :KK53::KK9::KK9:
Yok canım bak şöyle..
Senin adres bilgilerini öğrendiğin kişi senin kurbanın,yani hediye alacağın kişi kurban.
Sana hediye alacak kişi katilin.:KK34:

Günaydınn kızlarr sabah gözumu actıgım gibi foruma attım kendimi :KK53: Kurbanım cnm adın bende saklı :KK52: Burda biyerlerde okuyorsun şuan :KK52: Ama asıl soru şu benim katilim kiimmm baktım baktım iz bulamadım ipucu lutfen :KK37::KK37:

Son düzenleme:
çekiliş güzelleri herkese günayddıınnn :KK3::KK3:

şimdi geçmişe dönüp ipucu verenlerin ipuclarını tek tek degerlendirecegim :KK53: ama bu sefer yanlış ipucu verenlere kanmaycagım, geçen seferki gibi kandırılmayacagım :KK19: hatta yeni gele narkadaşları da uyarırım inanmayın sözlerine diye :KK53:

bu arada benim katilim kim yaa azıcık ipucu verse yaa :KK53::KK53:

Profillerimize kimin baktigi görünüyor dostlarrrr katillerimizi de bu şekilde yakalayabilirzzzz :KK66:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende gördugum her profıle gırıyorum bu yüzden kurbanımı rahat rahat arastırmak için :KK52:

şimdi geçmişe dönüp ipucu verenlerin ipuclarını tek tek degerlendirecegim :KK53: ama bu sefer yanlış ipucu verenlere kanmaycagım, geçen seferki gibi kandırılmayacagım :KK19: hatta yeni gele narkadaşları da uyarırım inanmayın sözlerine diye :KK53:

Kızım insanlara kötülemesene beni..:KK53:
İpucu vermek için erken,ben bir kaç gün sonra başlıcam ipuçlarıma..:KK52:

günaydınnn mimar hanım nasılsınız :KK52::KK52::KK52:

Sabah kalktigimda kurbanımi öğrendim direk tanıtm topigine baktım oy benim kurbanim ne kadar tok gönüllü ya sevdim ben onu :KK70::KK70::KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben miyim yoksa kurbanınn :KK30::KK30: tok gönüllü deyince direk üzerime alındım :KK35::KK35:

Nerden ogrendiniz ya ? :44:
Ben ogrenemedim

ceylinim geçmişin tamamını okuyamadım henuz ama zeynep sana mail yoluyor, veya özel mesajla veya telefonuna haber vermiş olması lazımdı :26: bi kontrol et sen bunları, eger yazmıyorsa hiçbirince sen katilini aramaya başla, zeynep foruma girdiginde kurbanının kim oldugunu haber verir sanaa :KK34:

Kızım insanlara kötülemesene beni..:KK53:
İpucu vermek için erken,ben bir kaç gün sonra başlıcam ipuçlarıma..:KK52:

zaten yanlış ipucu veriyorsun yaa :KK37:

hem canım true cugum sen tek degilsin ki yalan ipucu veren :KK4: benim eski katilim gözümün içine baka baka kandırdı beni :KK4:

günaydınnn mimar hanım nasılsınız :KK52::KK52::KK52:

daha ayılamadım yaa :KK53: yeşil kahvemi içtim, kahvaltımı ettim, çayımı içtim yine de ayılamadım :KK53: üşenmezsem kalkıp neskafe yapacagım daç ok üşeniyorum :KK35:

X