Yaza Merhaba Çekilişi

şimdi bizim alcagımız kişi katil bize hediye alan kurban mı -ydı hala karıstıroyurm tam tersimi yada
Yok canım bak şöyle..
Senin adres bilgilerini öğrendiğin kişi senin kurbanın,yani hediye alacağın kişi kurban.
Sana hediye alacak kişi katilin.

Günaydınn kızlarr sabah gözumu actıgım gibi foruma attım kendimi Kurbanım cnm adın bende saklı Burda biyerlerde okuyorsun şuan Ama asıl soru şu benim katilim kiimmm baktım baktım iz bulamadım ipucu lutfen

Son düzenleme:
çekiliş güzelleri herkese günayddıınnn

şimdi geçmişe dönüp ipucu verenlerin ipuclarını tek tek degerlendirecegim ama bu sefer yanlış ipucu verenlere kanmaycagım, geçen seferki gibi kandırılmayacagım hatta yeni gele narkadaşları da uyarırım inanmayın sözlerine diye

bu arada benim katilim kim yaa azıcık ipucu verse yaa

Profillerimize kimin baktigi görünüyor dostlarrrr katillerimizi de bu şekilde yakalayabilirzzzz ))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende gördugum her profıle gırıyorum bu yüzden kurbanımı rahat rahat arastırmak için

Kızım insanlara kötülemesene beni..
İpucu vermek için erken,ben bir kaç gün sonra başlıcam ipuçlarıma..

günaydınnn mimar hanım nasılsınız

Sabah kalktigimda kurbanımi öğrendim direk tanıtm topigine baktım oy benim kurbanim ne kadar tok gönüllü ya sevdim ben onu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben miyim yoksa kurbanınn tok gönüllü deyince direk üzerime alındım

Nerden ogrendiniz ya ? :44:
Ben ogrenemedim

ceylinim geçmişin tamamını okuyamadım henuz ama zeynep sana mail yoluyor, veya özel mesajla veya telefonuna haber vermiş olması lazımdı :26: bi kontrol et sen bunları, eger yazmıyorsa hiçbirince sen katilini aramaya başla, zeynep foruma girdiginde kurbanının kim oldugunu haber verir sanaa

Kızım insanlara kötülemesene beni..
İpucu vermek için erken,ben bir kaç gün sonra başlıcam ipuçlarıma..

zaten yanlış ipucu veriyorsun yaa

hem canım true cugum sen tek degilsin ki yalan ipucu veren benim eski katilim gözümün içine baka baka kandırdı beni

günaydınnn mimar hanım nasılsınız

daha ayılamadım yaa yeşil kahvemi içtim, kahvaltımı ettim, çayımı içtim yine de ayılamadım üşenmezsem kalkıp neskafe yapacagım daç ok üşeniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…