Yaza Merhaba Çekilişi

Maşallah miss afiyet şeker olsun,bebişe süt olsun inşallah.
Kocana söyle tabağına seninkiyle aynı ölçüde koysun,sonra yermiş gibi yapar..

bana kalmazsa kıyamet kopartıyorum .Vakti zamanı gelince sende tadarsın inşallah canım

kuaförden güzel yapmışın valla canım güle güle kullan

günaydın kızlar hayırlı sabahlar

bende yorum yapmak istemiyorum

sen bana yorum yap, başkasına yapmaa

senin saçların çok güzel gözüküyor gamzem yaa, maşallah sana

oovv bir de kahve keyfi hee vaay

o beni kaldırıp kucağında kapıya kadar götürürse olur

hee başka derdin varsa onu da söyle de adam evlenmeden kaçsın senden

ben hep açım.
Sabah yedim öküz gibi ara öğün yedim yine öküz gibi.. Yine açım yine açım. Kocamın kendi tabağına benden az koyması gücüme gidiyor artık

sen iki kişisin bi kere tabi ondan çok yiyeceksin

ay daha ne istiyo beaaaa sabah sabah beni kucakına almış :

kuaförden güzel yapmışın valla canım güle güle kullan

saolasın cnm gözümü karartıp yaptığıma deydi

ay kuzum ya saolasın keşke çok sağlıklı olsalar sarı renk saçı mafediyorama tiryakisi oluncada bırakamıyorsun işte sarı saçı

ay kuzum ya saolasın keşke çok sağlıklı olsalar sarı renk saçı mafediyorama tiryakisi oluncada bırakamıyorsun işte sarı saçı

sen de benm gibi yap o zaman, beyaz çıkan saçları kopartıp doğal rengimle devam ediyorum kafamda saç kalmayınca boyatırım artık

anaaa iyi cesaret etmişsin cnmm :26: okıyımm ben bakıyımm forumda topikleri

Gayet miss olmuş işte canım güzel görünüyo benimde dibim böyle bukadar gelmişti şuan komple kara kız oldumm pazar alıp deniyimm bakim platinle iyice mahvetmeem umarımm

ırsı değil aslında cnm ya ne anne ne baba tarafında saçı erken beyazlayan yok ama ben nasıl böyle oldum bilmiyorumyaşım 27

benim yaş 30 oluyor artık

nasıl olsa saç bpyası var şekerim, çözümü var yani istedigi kadar beyaz olsun benimkiler de artınca mecbur boyatacam bende :18: ve sanırım bunun için çok beklememe gerek kalmayacak

kaderdaşım benim genç yaşta nine olucaz ben bu seneyide böyle geçirecem bir daha boyatmayı düşünmüyorum 10 senedir saçımdan boya eksik olmuyor kendi saç rengimi özledim

kaderdaşım benim genç yaşta nine olucaz ben bu seneyide böyle geçirecem bir daha boyatmayı düşünmüyorum 10 senedir saçımdan boya eksik olmuyor kendi saç rengimi özledim

bende sendenim beyazlar çok özellikle önlerde belli oluyor artık ben de 3 yıldır saçlarımı kendi tonunda boyuyorum lorealın amonyaksız boyası var doğal tonlarda ilerde sarıdan sıkılırsan kendi tonunda boyayabılırsn cok doğal oluyor , benim saçım kestane tonunda , kestane parfeye boyuyorum hafif ışıltılı bi kestane oluyor kımse boya olduğunu anlamyor bi de ışıl ışıl görünüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…