Yaza Merhaba Çekilişi

Bi kere ben 9:00 da kalktım:63:

ben kargalar kahvaltı ederken kalktım:KK53:..
Evde kargadan bozma bir kuşumuz var Allah ömrünü versin. Güneş doğduğu anda başlıyor iğrenç sesiyle..
Tabi bende durum bu :KK37:..
Normalde 7 de kalkıyorum da sağolsun 6. da kalkıyorum sayesinde:KK31:

ben kargalar kahvaltı ederken kalktım:KK53:..
Evde kargadan bozma bir kuşumuz var Allah ömrünü versin. Güneş doğduğu anda başlıyor iğrenç sesiyle..
Tabi bende durum bu :KK37:..
Normalde 7 de kalkıyorum da sağolsun 6. da kalkıyorum sayesinde:KK31:
Yerim onun sesini..:KK52::KK52:
Ben her sabah 9:00 da ayaktayım malum eşi işe yollama seramonisi..:KK53::KK53:
Saat 7 de kalksam sarhoş gibi dolanırım..:KK1:

ay her sabah kalkıp yolcu ediyor musunnn üff ben kalkamam sanırım çalışmıyorsam :KK53::KK53::KK53:

kızlar fotolar çok net değil ama ben sonuçtan çok memnun kaldım sarı saç azda olsa dipler çıkınca kötü duruyor artık kendim boyuya boyuya 6-7 ay idare edicem:KK9:

diplerim görüldüğü gibi baya koyu

$IMG_1914.JPG

bu da boyadıktan sonraki hali

$IMG_1920.JPG

valla 1,5 aydır saçlarım yeni röfle yapılmış gibi anca çıkmaya başladı diplerim:KK9::KK9:

önceki saçların baya koyu canım kendin nasıl açtın okadar merak ettim :26: bende pazar günü dip boya için gitim sonra az bi ton koyu yapalım uçlara ombre yaptırıcam dedim ne bi tonu kaç ton koyu yaptı sinirliyim kaç gündür :KK47: bu tona güzel gider falan yalakalık yapıyolar bide sizmi kullancaksınız saçı dedim açalım falan dediler çıktım bi sinirle normal kumral istedik bildiğin koyu değil kopyou bi kumral şuan saçlarım :26:

sorma cnm ya bende dip yaptırınca kumral diyorum olmaz saçın çok koyu diyor saçımın 2 ton açığına boyuyordu bildiğin kahverengi ben platin sarısıyla gayet güzel açtım valla:KK16:kuaförlerin amacı onu kullandık bunu kullandık diyerek faza para almak

Tabi kalkıyorum hemen bir türk kahvesi yapıyorum,karşılıklı içiyoruz sonra yolluyorum..:KK6:
Öyle olmuyor eylülüm,sen kendin isteyeceksin eşini yolcu etmeyi..:KK34:

oovv bir de kahve keyfi hee vaay :nazar::nazar:

o beni kaldırıp kucağında kapıya kadar götürürse olur :KK9::KK9::KK9::KK17:

kızlar fotolar çok net değil ama ben sonuçtan çok memnun kaldım sarı saç azda olsa dipler çıkınca kötü duruyor artık kendim boyuya boyuya 6-7 ay idare edicem:KK9:

Eki Görüntüle 1145409

Eki Görüntüle 1145410

valla 1,5 aydır saçlarım yeni röfle yapılmış gibi anca çıkmaya başladı diplerim:KK9::KK9:
Ellerine sağlık canım,çok güzel görünüyor valla..:KK16:

Eki Görüntüle 1145409

Eki Görüntüle 1145410

Güzel olmuş canim, güle güle kullan.
Bende boyatagim kirmiziya :KK12:

önceki saçların baya koyu canım kendin nasıl açtın okadar merak ettim :26: bende pazar günü dip boya için gitim sonra az bi ton koyu yapalım uçlara ombre yaptırıcam dedim ne bi tonu kaç ton koyu yaptı sinirliyim kaç gündür :KK47: bu tona güzel gider falan yalakalık yapıyolar bide sizmi kullancaksınız saçı dedim açalım falan dediler çıktım bi sinirle normal kumral istedik bildiğin koyu değil kopyou bi kumral şuan saçlarım :26:

saclarım omuzdan az asagıda 2 kutu palette acıcı işimi gördu.Ama uclara tekrr uygulamam gerekebilir dıpler cok acık cunku :KK30:sende istersen c vıtamını karbonat sampuanla acabılırsın forumda vardı böyle bir tarıf ben onuda denedım 1 2 ton acıyor cidden :KK52: Zararınıda görmemiştim.Kuaforlere guvenım hiç yok yakarsamda kendım yakayım onlar yakmasın

ne güzel biz ya herro ya merro diyip kalkıp beraber düşüyoz yollara. o benden 82 adım az atıyor ama :KK1:
ay her sabah kalkıp yolcu ediyor musunnn üff ben kalkamam sanırım çalışmıyorsam :KK53::KK53::KK53:
öyle bir kalkarsın ki, yada kaldırırlar mı demelıydım:KK1:

Eki Görüntüle 1145409

Eki Görüntüle 1145410

yoook çok güzel olmuş salon açalım mı?:KK8:
Tabi kalkıyorum hemen bir türk kahvesi yapıyorum,karşılıklı içiyoruz sonra yolluyorum..:KK6:
Öyle olmuyor eylülüm,sen kendin isteyeceksin eşini yolcu etmeyi..:KK34:
midem herşeyi götürür de türk kahvesi sabah sabah abowww...Peynirli açma yok muu:KK1:
oovv bir de kahve keyfi hee vaay :nazar::nazar:

o beni kaldırıp kucağında kapıya kadar götürürse olur :KK9::KK9::KK9::KK17:
yavrummm daha sen adamın tepesinde kalk kalk işe geç kalıyorsun diye tepinmezsen dua et:KK1:

ne güzel biz ya herro ya merro diyip kalkıp beraber düşüyoz yollara. o benden 82 adım az atıyor ama :KK1:

midem herşeyi götürür de türk kahvesi sabah sabah abowww...Peynirli açma yok muu:KK1:

yavrummm daha sen adamın tepesinde kalk kalk işe geç kalıyorsun diye tepinmezsen dua et:KK1:

hee yaa o daha kötü :KK19::KK19: kaldıramazlar beni :KK52:

Peynirli açmaaaaaaa..:KK56:hala kahvaltı etmedim.:KK56:

ben hep açım:KK43::KK43::KK43:.
Sabah yedim öküz gibi ara öğün yedim yine öküz gibi.. Yine açım yine açım. Kocamın kendi tabağına benden az koyması gücüme gidiyor artık:KK17:
Maşallah miss afiyet şeker olsun,bebişe süt olsun inşallah.:nazar::nazar:
Kocana söyle tabağına seninkiyle aynı ölçüde koysun,sonra yermiş gibi yapar..:KK53::KK53::KK53:

X