Yaza Merhaba Çekilişi

ay daha ne istiyo beaaaa sabah sabah beni kucakına almış :KK23:::KK52::KK52::KK52::KK52::KK37:
evliliğe romantik bakış açısı:KK1:

adam işe gitme telaşıyla koştururken beni kucagına al dersen, seni kucagına alır sonra da camdan aşağı atar :KK35::KK35:
evliliğe realist bakış açısı:KK1:

kurabncım eylülcüm malesef cesminin dediğine daha yakın olabilir, sabah günaydın deyip öpse havalara uçarsın o da yeter :KK53: bu arada eylül gelşmeler nasıl devam galiba sınavlarının sonucunu mu bekleme kararı aldın??

Son düzenleme:
bende sendenim beyazlar çok özellikle önlerde belli oluyor artık ben de 3 yıldır saçlarımı kendi tonunda boyuyorum lorealın amonyaksız boyası var doğal tonlarda ilerde sarıdan sıkılırsan kendi tonunda boyayabılırsn cok doğal oluyor , benim saçım kestane tonunda , kestane parfeye boyuyorum hafif ışıltılı bi kestane oluyor kımse boya olduğunu anlamyor bi de ışıl ışıl görünüyor :KK1:

hımm düz boyarmıyım bilmiyorum bakalım ilerde bebek muhabbeti olursa boyadan kurtulmam için boyamıyayım diyorum aslında sonuçta ondada saç diplerim çıkacak beyazlarıma alışmalıyım:KK9::KK9:

kaderdaşım benim genç yaşta nine olucaz:KK9::KK9::KK9: ben bu seneyide böyle geçirecem bir daha boyatmayı düşünmüyorum 10 senedir saçımdan boya eksik olmuyor kendi saç rengimi özledim:KK31:

ee beyazlar var diyorsun nasıl olacak o :26:

kurabncım eylülcüm malesef cesminin dediğine daha yakın olabilir, sabah günaydın deyip öpse havalara uçarsın o da yeter :KK53: bu arada eylül gelşmeler nasıl devam galiba sınavlarının sonucunu mu bekleme kararı aldın??

ben sabahları asabi uyanan bir insanım bide :KK1: kocası da benm gibi olursa yandı :KK53:

:KK9::KK9:dimi ya biz kaşımızı aldırmasak Kezban oluruz kadın kaşlarını aldırmıyor saç boyatmıyor hala fıstık gibi:KK16:

kaşlarımı ben de aldırmıyorum ama teyzem sürekli laf edip duruyor bana :KK4: ama çok uğraştıracak bişey yaa gelemiyorum ben hiç ona :KK33: ama saçlarım tam olarak beyazlar tarafından işgal edilene kadar bu direnişime devam edecegim En Büyük KK

kaşlarımı ben de aldırmıyorum ama teyzem sürekli laf edip duruyor bana :KK4: ama çok uğraştıracak bişey yaa gelemiyorum ben hiç ona :KK33: ama saçlarım tam olarak beyazlar tarafından işgal edilene kadar bu direnişime devam edecegim En Büyük KK

bende 1 aydır aldırmıyorum kaşlarımı doğal ve kalın halleri hoşuma gitti gerçi kuaförsüzlükten aldırmıyorum ama:KK9: birde benimkilerin rengi çok açık mecburen kalemle boyuyorum herşeyim çakma arkadaş kirpik yok kaş yok saçlar boya yakında burnumuda küçülttürecem memelere silikon dudakları kalınlaştırcam:KK9::KK9::KK9:27000 bakımı gelmiş araç gibi hissediyorum kendimi 30 yaş bunalımına girmeme az kaldı:KK53::KK53:

bende 1 aydır aldırmıyorum kaşlarımı doğal ve kalın halleri hoşuma gitti gerçi kuaförsüzlükten aldırmıyorum ama:KK9: birde benimkilerin rengi çok açık mecburen kalemle boyuyorum herşeyim çakma arkadaş kirpik yok kaş yok saçlar boya yakında burnumuda küçülttürecem memelere silikon dudakları kalınlaştırcam:KK9::KK9::KK9:27000 bakımı gelmiş araç gibi hissediyorum kendimi 30 yaş bunalımına girmeme az kaldı:KK53::KK53:

kocan demesin sonra ben aldıgımda böyle degildin sen diye :KK33::KK33:

kocan demesin sonra ben aldıgımda böyle degildin sen diye :KK33::KK33:

bakarsın hoşuna gider zaten beni nasıl beğendi bilmiyorum ben:KK9::KK9:hep soruyorum :KK53::KK53:böyle bakıyor yüzüme tanıştığımızda hele çok zayıftım ne buldum bende diyorum bazen:KK60::KK60:

bazı kızlara bakıyorum Allah gerçekten özenip bözenip yaratmış mesele ablam fıstık gibidir hiç çekmemişim ona dudaklar yerinde gözler masmavi maşallahı var ben bir gün makyaj yapmasam aidsli muamelesi görüyorum şirkette herkes hayrola hasta mısın yüzün çok soluk keyfin mi yok diyor:KK9::KK9:

dügün zamanı bende öyle olmuştum canım. takma kirpik taktırdım,tırnaklarım istediğim gibi degil diye takma tırnak,saça postiş..
Rektifiye girdim resmen:KK1:

bakarsın hoşuna gider zaten beni nasıl beğendi bilmiyorum ben:KK9::KK9:hep soruyorum :KK53::KK53:böyle bakıyor yüzüme tanıştığımızda hele çok zayıftım ne buldum bende diyorum bazen:KK60::KK60:

bazı kızlara bakıyorum Allah gerçekten özenip bözenip yaratmış mesele ablam fıstık gibidir hiç çekmemişim ona dudaklar yerinde gözler masmavi maşallahı var ben bir gün makyaj yapmasam aidsli muamelesi görüyorum şirkette herkes hayrola hasta mısın yüzün çok soluk keyfin mi yok diyor:KK9::KK9:

ben de kiloluyum ya ondan bu erkekler bende ne buluyor anlamıyorum hiç :KK33:

o makyaj sıkıntısı bende de var yaa :KK53: ben makyaj yapmadıgım zaman ( ki ancak bakkala gidiyorken yapmam, onun dışında hep makyajlıyım :KK33: ) resimlerde bile çok farklı buluyorlar beni :KK53: o kadar mı çirkinim yaa :84:

ben de kiloluyum ya ondan bu erkekler bende ne buluyor anlamıyorum hiç :KK33:

o makyaj sıkıntısı bende de var yaa :KK53: ben makyaj yapmadıgım zaman ( ki ancak bakkala gidiyorken yapmam, onun dışında hep makyajlıyım :KK33: ) resimlerde bile çok farklı buluyorlar beni :KK53: o kadar mı çirkinim yaa :84:

ruhumuz güzel bizim:KK9::KK9::KK9:

evliliğe romantik bakış açısı:KK1:

evet romantik bakış açısı :KK23::KK23::KK9::KK9:

evet canım sınavların bitmesini bekliyoruz :KK31::KK31:
eee onda da vardır anahtar onunla girer eve :44:

aa doğru bunu düşünememiştim :KK60:

X