Yaza Merhaba Çekilişi

Maşallah miss afiyet şeker olsun,bebişe süt olsun inşallah.:nazar::nazar:
Kocana söyle tabağına seninkiyle aynı ölçüde koysun,sonra yermiş gibi yapar..:KK53::KK53::KK53:

bana kalmazsa kıyamet kopartıyorum :KK17:.Vakti zamanı gelince sende tadarsın inşallah canım:KK16:

kızlar fotolar çok net değil ama ben sonuçtan çok memnun kaldım sarı saç azda olsa dipler çıkınca kötü duruyor artık kendim boyuya boyuya 6-7 ay idare edicem:KK9:

diplerim görüldüğü gibi baya koyu

Eki Görüntüle 1145409

bu da boyadıktan sonraki hali

Eki Görüntüle 1145410

valla 1,5 aydır saçlarım yeni röfle yapılmış gibi anca çıkmaya başladı diplerim:KK9::KK9:

kuaförden güzel yapmışın valla canım güle güle kullan:KK31:

günaydın kızlar hayırlı sabahlar :KK16::KK16::KK16:

bende yorum yapmak istemiyorum :KK14:

sen bana yorum yap, başkasına yapmaa :KK67::KK67:

ben diplerimi kumral yapıyorum cnm platin sarısıyla kendi saçlarım çok koyu platin sarısı sürünce gayet güzel bir kumral oldu:KK9::KK9: hatta fotolarım var ilk denememde süper sonuç elde ettim:KK16: kuaför illa senin saçın açılmaz orielle açmamız lazım derdi hep ama ben bal gibide açtım:KK76::KK76:

senin saçların çok güzel gözüküyor gamzem yaa, maşallah sana :nazar:

oovv bir de kahve keyfi hee vaay :nazar::nazar:

o beni kaldırıp kucağında kapıya kadar götürürse olur :KK9::KK9::KK9::KK17:

hee başka derdin varsa onu da söyle de adam evlenmeden kaçsın senden :KK35::KK35:

ben hep açım:KK43::KK43::KK43:.
Sabah yedim öküz gibi ara öğün yedim yine öküz gibi.. Yine açım yine açım. Kocamın kendi tabağına benden az koyması gücüme gidiyor artık:KK17:

sen iki kişisin bi kere tabi ondan çok yiyeceksin :emir_bebek:

hee başka derdin varsa onu da söyle de adam evlenmeden kaçsın senden :KK35::KK35:

ay daha ne istiyo beaaaa sabah sabah beni kucakına almış :KK23:::KK52::KK52::KK52::KK52::KK37:

kuaförden güzel yapmışın valla canım güle güle kullan:KK31:

saolasın cnm gözümü karartıp yaptığıma deydi:KK9:

ay kuzum ya saolasın:KK16: keşke çok sağlıklı olsalar sarı renk saçı mafediyor:KK31:ama tiryakisi oluncada bırakamıyorsun işte sarı saçı:KK31:

ay kuzum ya saolasın:KK16: keşke çok sağlıklı olsalar sarı renk saçı mafediyor:KK31:ama tiryakisi oluncada bırakamıyorsun işte sarı saçı:KK31:

sen de benm gibi yap o zaman, beyaz çıkan saçları kopartıp doğal rengimle devam ediyorum :KK53: kafamda saç kalmayınca boyatırım artık :KK33:

saclarım omuzdan az asagıda 2 kutu palette acıcı işimi gördu.Ama uclara tekrr uygulamam gerekebilir dıpler cok acık cunku :KK30:sende istersen c vıtamını karbonat sampuanla acabılırsın forumda vardı böyle bir tarıf ben onuda denedım 1 2 ton acıyor cidden :KK52: Zararınıda görmemiştim.Kuaforlere guvenım hiç yok yakarsamda kendım yakayım onlar yakmasın

anaaa iyi cesaret etmişsin cnmm :26: okıyımm ben bakıyımm forumda topikleri :KK9:

kızlar fotolar çok net değil ama ben sonuçtan çok memnun kaldım sarı saç azda olsa dipler çıkınca kötü duruyor artık kendim boyuya boyuya 6-7 ay idare edicem:KK9:

diplerim görüldüğü gibi baya koyu

Eki Görüntüle 1145409

bu da boyadıktan sonraki hali

Eki Görüntüle 1145410

valla 1,5 aydır saçlarım yeni röfle yapılmış gibi anca çıkmaya başladı diplerim:KK9::KK9:

sorma cnm ya bende dip yaptırınca kumral diyorum olmaz saçın çok koyu diyor saçımın 2 ton açığına boyuyordu bildiğin kahverengi ben platin sarısıyla gayet güzel açtım valla:KK16:kuaförlerin amacı onu kullandık bunu kullandık diyerek faza para almak

Gayet miss olmuş işte canım güzel görünüyo benimde dibim böyle bukadar gelmişti şuan komple kara kız oldumm :KK52: pazar alıp deniyimm bakim platinle iyice mahvetmeem umarımm :KK53:

ırsı değil aslında cnm ya ne anne ne baba tarafında saçı erken beyazlayan yok ama ben nasıl böyle oldum bilmiyorum:KK9::KK9:yaşım 27:KK17:

benim yaş 30 oluyor artık :KK35::KK35:

nasıl olsa saç bpyası var şekerim, çözümü var yani istedigi kadar beyaz olsun :KK53: benimkiler de artınca mecbur boyatacam bende :18: ve sanırım bunun için çok beklememe gerek kalmayacak :KK31:

benim yaş 30 oluyor artık :KK35::KK35:

nasıl olsa saç bpyası var şekerim, çözümü var yani istedigi kadar beyaz olsun :KK53: benimkiler de artınca mecbur boyatacam bende :18: ve sanırım bunun için çok beklememe gerek kalmayacak :KK31:

kaderdaşım benim genç yaşta nine olucaz:KK9::KK9::KK9: ben bu seneyide böyle geçirecem bir daha boyatmayı düşünmüyorum 10 senedir saçımdan boya eksik olmuyor kendi saç rengimi özledim:KK31:

kaderdaşım benim genç yaşta nine olucaz:KK9::KK9::KK9: ben bu seneyide böyle geçirecem bir daha boyatmayı düşünmüyorum 10 senedir saçımdan boya eksik olmuyor kendi saç rengimi özledim:KK31:

bende sendenim beyazlar çok özellikle önlerde belli oluyor artık ben de 3 yıldır saçlarımı kendi tonunda boyuyorum lorealın amonyaksız boyası var doğal tonlarda ilerde sarıdan sıkılırsan kendi tonunda boyayabılırsn cok doğal oluyor , benim saçım kestane tonunda , kestane parfeye boyuyorum hafif ışıltılı bi kestane oluyor kımse boya olduğunu anlamyor bi de ışıl ışıl görünüyor :KK1:

X