Yaza Merhaba Çekilişi

evet suan reglisin karışmıyoruz sağlıklı öleceksin

kim olduğunu iyi belle araya aracı falan sokma allah muhafaza vazgeçersin aracı da trafik kazasında ölürde beni öldürecek kiralık katilin adını sanını öğrenemeyiz ne komik bir filmdi eşimle her izlediğimizde gülmekten ölüyoruz
Kıyamam sana yaa tipik yengeç annemde öyledir..
Sen baya gel gitler yaşıyorsun reglinde..
Bende sadece gerginlik,herifin saçını başını yolasım geliyor

aynen cnm çok gelgitlerim oluyor her ay sinirli olsam eşim beni kesin boşardı çünkü sinirliliğim çekilmiyor

yaww konu burçlardan açılmış benım yumurcak oğlak olacak. Kimse sevmiyor oğlakları. Sordugum herkes iykkk dedi.
Ben de aslanım cok matah bir burç değil ama.
Anlayan bir anlatsın bana oğlak nasıldır. Döveyimmi çocugu seveyim mi??

ben akrebim aslında burcumu seviyorum. ama canımı yakanın canını çok kötü yakıyorum. o an acıma duygum olmuyor. bu huyumu sevmiyorum erkek arkdaşımı bu yüzden çok kırıyorum iyi dayanıyor bana.

Eşim oğlak..
Burda övmek istemiyorum,umarım anlamışsındır.

eski erkek arkadaşım oğlak burcuydu ilgi hep onun üstünde olsun isterdi bilmem ki biraz baskıcı cimri oluyorlar dış görünüşe çok önem veriyorlar güvenilir oldukları söylenir ama beni aldatmıştı ayrıca çok planlıdırlar her işlerini planlarlar ve para işlerine akılları yatkın olur

Eşim oğlak..
Burda övmek istemiyorum,umarım anlamışsındır.

anladım kuzum. eşim yay titiz burç adam devamlı arkanı toplamaktan bıktım der. oğlak daha bir titizmiş. Çocuk artık devamlı bize dayılanır durur,bıktım sizden diye.

yayla oğlak tarih olarak ta yakın ya sanırım ondan dolayı benzıyorlar. satürn etkisi,neptünün ayağı, marsın kafası derken

aynen solim ya iste okudugum tüm yorumlar bunları diyor. O zaman benim terlik baya eskiyecek.

Ben yay burcuyum ama titizlik yanımdan geçmez açık söylemek gerekirse.
Eşim oğlak ama yazdıklarınızla hiç ilgisi yok,demekki değişiyor kişiden kişiye.
Cidden burdan yazmıyım,kocasını öven tipler gibi olmasın özelden yazarım sana canım.

annem akrepti çok uyumludurlar diye biliyorum akrep burcunu ama dediğin gibi canı yandı mı gözü hiç birşeyi görmez. çok anaç olurlar

tamam canım nazar değer maşallah.

ben hem yengeç hem aslan burcuyum ikisindende etkileniyorum minik bir kızken aslan burcunun etkisindeydim çok hırslıydım hep birinci olmalıydım sınıf başkanıydımsonra itildim kakıldım örselendim yengeç burcuna itildim çok duygusalım eşimle dizi izleriz dizide biri ağlar arkamı döner bende ağlarımbazen bulaşık yıkadığımda bile ağladığım olur aklıma bişi gelir dayanamam ağlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…