Yaza Merhaba Çekilişi

evet suan reglisin karışmıyoruz :KK60: sağlıklı öleceksin :KK52:

kim olduğunu iyi belle araya aracı falan sokma allah muhafaza vazgeçersin aracı da trafik kazasında ölürde beni öldürecek kiralık katilin adını sanını öğrenemeyiz:KK9::KK9: ne komik bir filmdi eşimle her izlediğimizde gülmekten ölüyoruz:KK60:
Kıyamam sana yaa tipik yengeç annemde öyledir..:KK16:
Sen baya gel gitler yaşıyorsun reglinde..:KK53::KK53:
Bende sadece gerginlik,herifin saçını başını yolasım geliyor:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

aynen cnm çok gelgitlerim oluyor her ay sinirli olsam eşim beni kesin boşardı :KK60::KK60: çünkü sinirliliğim çekilmiyor:KK53:

yaww konu burçlardan açılmış benım yumurcak oğlak olacak. Kimse sevmiyor oğlakları. Sordugum herkes iykkk dedi:KK14::KK14:.
Ben de aslanım cok matah bir burç değil ama:KK53::KK53:.
Anlayan bir anlatsın bana oğlak nasıldır. Döveyimmi çocugu seveyim mi??:KK52::KK33:

ben akrebim :KK25::KK25::KK25: aslında burcumu seviyorum. ama canımı yakanın canını çok kötü yakıyorum. o an acıma duygum olmuyor. bu huyumu sevmiyorum:KK25: erkek arkdaşımı bu yüzden çok kırıyorum :KK43: iyi dayanıyor bana.

yaww konu burçlardan açılmış benım yumurcak oğlak olacak. Kimse sevmiyor oğlakları. Sordugum herkes iykkk dedi:KK14::KK14:.
Anlayan bir anlatsın bana oğlak nasıldır. Döveyimmi çocugu seveyim mi??:KK52::KK33:
Eşim oğlak..:KK34:
Burda övmek istemiyorum,umarım anlamışsındır.:KK34:

eski erkek arkadaşım oğlak burcuydu ilgi hep onun üstünde olsun isterdi bilmem ki biraz baskıcı cimri oluyorlar dış görünüşe çok önem veriyorlar güvenilir oldukları söylenir ama beni aldatmıştı:KK9::KK9: ayrıca çok planlıdırlar her işlerini planlarlar ve para işlerine akılları yatkın olur:KK34:

Eşim oğlak..:KK34:
Burda övmek istemiyorum,umarım anlamışsındır.:KK34:

anladım kuzum:KK34:. eşim yay titiz burç adam devamlı arkanı toplamaktan bıktım der:KK1::KK1:. oğlak daha bir titizmiş. Çocuk artık devamlı bize dayılanır durur,bıktım sizden diye:KK1::KK1:.

yayla oğlak tarih olarak ta yakın ya sanırım ondan dolayı benzıyorlar. satürn etkisi,neptünün ayağı, marsın kafası derken:KK31:

eski erkek arkadaşım oğlak burcuydu ilgi hep onun üstünde olsun isterdi bilmem ki biraz baskıcı cimri oluyorlar dış görünüşe çok önem veriyorlar güvenilir oldukları söylenir ama beni aldatmıştı:KK9::KK9: ayrıca çok planlıdırlar her işlerini planlarlar ve para işlerine akılları yatkın olur:KK34:

aynen solim ya iste okudugum tüm yorumlar bunları diyor. O zaman benim terlik baya eskiyecek:KK1::KK1:.

anladım kuzum:KK34:. eşim yay titiz burç adam devamlı arkanı toplamaktan bıktım der:KK1::KK1:. oğlak daha bir titizmiş. Çocuk artık devamlı bize dayılanır durur,bıktım sizden diye:KK1::KK1:.

yayla oğlak tarih olarak ta yakın ya sanırım ondan dolayı benzıyorlar. satürn etkisi,neptünün ayağı, marsın kafası derken:KK31:
Ben yay burcuyum ama titizlik yanımdan geçmez açık söylemek gerekirse.
Eşim oğlak ama yazdıklarınızla hiç ilgisi yok,demekki değişiyor kişiden kişiye.:KK35:
Cidden burdan yazmıyım,kocasını öven tipler gibi olmasın özelden yazarım sana canım.

ben akrebim :KK25::KK25::KK25: aslında burcumu seviyorum. ama canımı yakanın canını çok kötü yakıyorum. o an acıma duygum olmuyor. bu huyumu sevmiyorum:KK25: erkek arkdaşımı bu yüzden çok kırıyorum :KK43: iyi dayanıyor bana.

annem akrepti çok uyumludurlar diye biliyorum akrep burcunu ama dediğin gibi canı yandı mı gözü hiç birşeyi görmez. çok anaç olurlar :KK16:

Ben yay burcuyum ama titizlik yanımdan geçmez açık söylemek gerekirse.
Eşim oğlak ama yazdıklarınızla hiç ilgisi yok,demekki değişiyor kişiden kişiye.:KK35:
Cidden burdan yazmıyım,kocasını öven tipler gibi olmasın özelden yazarım sana canım.

tamam canım nazar değer maşallah:nazar::nazar:.

ben hem yengeç hem aslan burcuyum ikisindende etkileniyorum minik bir kızken aslan burcunun etkisindeydim çok hırslıydım hep birinci olmalıydım sınıf başkanıydım:KK9::KK9:sonra itildim kakıldım örselendim yengeç burcuna itildim çok duygusalım eşimle dizi izleriz dizide biri ağlar arkamı döner bende ağlarım:KK9::KK9:bazen bulaşık yıkadığımda bile ağladığım olur aklıma bişi gelir dayanamam ağlarım:KK31:

X