Yaza Merhaba Çekilişi

Toplam 12 kullanıcı konuyu okuyor. (12 üye ve 0 ziyaretçi)

oohhhh hayırlı işler kızlar :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

11 kişi okuyor vay anasını. Kızlar daha önce vukaat çıkartsaydık ya:KK9:
hiç işi bilmiyorsunuz hiçç:KK53::KK53::KK53:

Soli regl olup duygusallaşan ilk seni gördüm canım,ben bugün regl oldum resmen burnumdan soluyorum.:KK53::KK53:

zaten normalde gözyaşım gözümün pınarında bekler cnm tipik bir yangeç burcuyum işte ama inan kargom ha geldi ha gelecek diye ümitle yıprandım resmen. ben reglimi bir ay çok duygusal bir ay aşırı sinirli bir ayda hiçbişi yokmuş gibi geçiririm:KK53: bu ayda duygusal olacağım tuttu

zaten nerde gerginlik var oranın müşterisi çoğalıyor hayır anlamadım ki olayı nasıl anlıyorlar baştan mı okuyorlar yazılanları:KK9::KK9:

1 ziyarefçi gelmiş. sefimli senmisin :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

eğer sefimliysen el kaldır :KK3:
sana da bir güzel yüklenelim hahahahahaha :KK1:

zaten normalde gözyaşım gözümün pınarında bekler cnm tipik bir yangeç burcuyum işte ama inan kargom ha geldi ha gelecek diye ümitle yıprandım resmen. ben reglimi bir ay çok duygusal bir ay aşırı sinirli bir ayda hiçbişi yokmuş gibi geçiririm:KK53: bu ayda duygusal olacağım tuttu

:KK43::KK43::KK43:

zaten nerde gerginlik var oranın müşterisi çoğalıyor hayır anlamadım ki olayı nasıl anlıyorlar baştan mı okuyorlar yazılanları:KK9::KK9:

cumaya kadar bekle geldiyse geldi.gelmediyse ben sana alıp göndercem demiştim.. artık ozamanda mavişin kargosu gelirse iade edersin :KK31:

noldu kızlar gelmedi mi kargosu solitary'nin??
bugün aşırı yogunuz uğrayamadım haberleri deyiverin gı:21:

hahahaha bu katil kurban mevzusunu çözebilmek için okuyo da olabilirler :KK1:

$gaddar-kerim-gozlugu.jpg

benim adım kerim herkesi severimmm:KK53::KK53::KK53:

Kıyamam sana yaa tipik yengeç annemde öyledir..:KK16:
Sen baya gel gitler yaşıyorsun reglinde..:KK53::KK53:
Bende sadece gerginlik,herifin saçını başını yolasım geliyor:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

X