Yaza Merhaba Çekilişi

Bir dahaki çekilişte inşallah bunları yaşamazsınız kızlar.:KK50:

valla bir daha çekiliş olur mu bilmiyorum..
başka kimsenin yazısını da alıntılamıyorum...
diycek hiç bir şeyim yok zaten kendimi yeterince acındırmışım...

yaw bi sakin olun ne oluo hele bu üçhünlük dünyada kalp kırmaya değermi ya :KK43:

ben kalp kırmamak için çabaladığımı düşünüyorum olayın hiç benle alakası yokken sırf sataşmak için böyle bir laf atılması hiç hoş değil yazık :KK50::KK50:

kızlar yapacak birşey yok kimsenin gırtlağına çökemeyiz..Katiller kurban rol değiştiler sadece o kadar

bu yaptığın hiç hoş değil yok hakkımı helal etmiyorum da yok allah gözünü doyursun falan ne kadar ağır kelimeler ki ben seni kırmamak için bu kadar uğraşırken ayıp şu yaptığın :KK47:

özensiz bir şekilde benim yazdıklarımı hiç dikkate almadan hazırlamış olmaana rağmen sadece ufak bir sitemde bulundum başka da bişey yazmadım sana ama ettiğin şu laflara bak bu bir çekişilse herkes üstüne düşeni yapıcak tanıtım topiğinden anlatılanlara bakılarak hediyeler en güzel şekilde hazırlanıcak

maddi durumu şu anda hediye almaya müsait olmayan katılmıycak bu kadar basit bunun malla mülkle ne ilgisi var anlayamadım ne kadar ağır ve hiç haketmediğim bir şey yazmışsın gerçekten yakıştıramadım yaa ayıpp alt tarafı eğlenmek sohbet etmek amacıyla yapılan bir çekiliş şu hale gelmesine çok üzüldüm gerildim bende çok :KK50::KK50::KK50::KK50:

önce rezil eder şekilde kızlar hediyeleriniz özenle seçilmiş ne kadar şanslısınız yazmışsın, sonra sana watsaptan yazdıklarının hoş olmadığını dile getirdim cevap verme tenezzülünde dahi bulunmadın. sonra birisi hediyelerine kavuştuğun için biri gözün aydın demiş , yaa sorma demişsin.... bugün de ben bişey derdim de neyse tarzı cümleler.. bumu senin eğlenme sohbet etme anlayışın? ayrıca hediye topiğinde öyle bi yazmışsın ki

Burçlarla pek ilgilenmem açıkçası , fikir olsun diye tesettürlüyüm bu arada :KK12::KK12: kıyafet vb. şeylerdense daha çok kişiye özel hediyeler beni mutlu eder :KK12::KK12: renkli renkli çikolatalar süsler vs çok severim :KK16: kitap okumayı da çok severim :KK68: hımmm bende büyük çanta takmayı sevenlerdenim :KK12:
Biblo , ev eşyaları , özellikle çeyizime koyabileceğim şeyler daha çok hoşuma gider :KK9::KK9:

Makyajla falan benimde pek aram yoktur renkli cıvıl cıvıl şeyleri severim :KK16: parfümde de ağır olmayan kalıcı çiçeksi kokuları severim :KK12::KK12: takı olarak küpe ve bileklik takmayı çok severim :108::108: (tabi küpeyi sadece ev ortamlarlarında takabiliyorum:KK9:)

kıyafet istemem demişsin.... biblo ev eşyası demişsin.... çok farklı tuzluk-biberlik buldum çeyizin için... şekerlik aldım oda hoşuma gitti çok. havlu aldım byuraya has çeyizine koy diye. renkli sabunlar aldım sepette. takı olarak bileklik demişsin küpe takamazsın diye yüzük ve bileklik aldım. süs eşyası olarak buraya has süpürge şeklinde magnet aldım. ve içten bir not yazdım. söylediğinin dışına mı çıkmışım? bi ayakkabı çanta almadım diye mi sitemin? sen ağır şeyler yazarken ne güzel ben yazınca mı zoruna gitti.............

valla bir daha çekiliş olur mu bilmiyorum..
başka kimsenin yazısını da alıntılamıyorum...
diycek hiç bir şeyim yok zaten kendimi yeterince acındırmışım...

salla gitsin zeynep :KK19::KK19:
yanlış anlaşıldın yada doğru anlaşıldın salla gitsin :KK34::KK34: çok düşünmemek umursamamak lazım :KK8::KK8::KK8:
sen haklısın yada o haklı ben artık bunuda düşünmek istemiyorum.
keşke böyle olmasaymış ne diyelim

Son düzenleme:
Canım benim hadi bir sakinleş..:KK54:

ben sakinim canım ya merak etmeyin gayet iyiyim hırsını çıkarmış işte ne yapıyım sanki ben kime özel muamele yaptım burda...
sekerlikk in özel mesajlarına sektirmeden sürekli cevap verdim hediye yollama olayına kadar..
ondan sonrada verdim..
sefimliyede mavişede kaç kere hem telefondan hem buradan mesaj attım..
milleti taciz ettim..
ama kızın boğazına silahmı dayıyım yolla hediyeni diye..
ben de gece 4 e kadar çekiliş yaptım ne zorum vardı yatıp uyusaydım bende mi hakkımı helal etmiyim şimdi olur mu öyle şey...
herkes kendi hür iradesyile katıldı buraya...
ayrıca senle bile konuştuk hediyesini alamayan arkadaşlara bişeyler yollıycaktık kendi aramızda..
ne zorumuz var iyi niyetli olmasak niye böyle düşünelim..
kalkıp ondan sonra da ben kendimi acındırıyomuşum ne diyimki..
boş verin ya gerek yok hamilelik hormonlarından oluyo bunlar hep :KK1:

ben o kadar özendim ki bu çekiliş için çünkü kısıtlı bir bütçem vardı ve nokta atışı yaparak kurbanım gulsafın tarzına uygun şeyler almaya çalıştım elimden gelse daha fazlasını daha iyisini yapardım saolsun aldığım herşeyi çok beğendi içine sindiğinide düşünüyorum çünkü kendime nasıl davranılmasını istiyorsam o şekilde düşünerek yaptım herşeyimi helal hoş olsun ama aynı şekilde katilimden karşılık bulamamak üzdü beni 2 haftadır çok yıprandım manevi olarak bugünde artık ağlamaktan helak olacağım galiba:KK14::KK14:

güzel sohbetlerimize geri dönelim bence kızlar yaşanılanlar hoş değil ama birbirimizi kırmayalım maduruz inş bu maduriyetimiz bir an önce biter:KK31:

nazar değdi bize:nazar::nazar:

ben o kadar özendim ki bu çekiliş için çünkü kısıtlı bir bütçem vardı ve nokta atışı yaparak kurbanım gulsafın tarzına uygun şeyler almaya çalıştım elimden gelse daha fazlasını daha iyisini yapardım saolsun aldığım herşeyi çok beğendi içine sindiğinide düşünüyorum çünkü kendime nasıl davranılmasını istiyorsam o şekilde düşünerek yaptım herşeyimi helal hoş olsun ama aynı şekilde katilimden karşılık bulamamak üzdü beni 2 haftadır çok yıprandım manevi olarak bugünde artık ağlamaktan helak olacağım galiba:KK14::KK14:

güzel sohbetlerimize geri dönelim bence kızlar yaşanılanlar hoş değil ama birbirimizi kırmayalım maduruz inş bu maduriyetimiz bir an önce biter:KK31:

nazar değdi bize:nazar::nazar:

ağlama canım ne gerek var ya yapma böyle..
zaten birazdan konu kapatılır büyük ihtimalle :KK1:

Soli regl olup duygusallaşan ilk seni gördüm canım,ben bugün regl oldum resmen burnumdan soluyorum.:KK53::KK53:

X