Yaza Merhaba Çekilişi

aahaa bi tane daha benden buldumm ben hepten kolumu sakatlıcam bu bilgisayar başında :21::21::21:

ben proje de çiziyorum ya aynı zamanda, sunum hazırlıyorum yine bilgisayar başında, ee kk da takılıyorum o da bilgisayar başında :KK53: laptop kablosuna baglı yaşıyorum resmen :KK53:

Selam hanımlar eğlenceli gözukuyor burası :KK4: Bende katılmak istiyorum tanıtım bölumune kendımı tanıtmam yeterlimi adres v.s daha sonra vereceğiz sanırım:26: İlk olucakta iyice ögreneyim:KK52::KK52:

Selam hanımlar eğlenceli gözukuyor burası :KK4: Bende katılmak istiyorum tanıtım bölumune kendımı tanıtmam yeterlimi adres v.s daha sonra vereceğiz sanırım:26: İlk olucakta iyice ögreneyim:KK52::KK52:

hoşgeldinn ilk sayfada bilgiler var canım konuyu acan arkadaşımız bilgilerini göndermen gerekiyo anlamadıgın bişey olursa sorarsın genee

eger aktif olarak bizlerle olacagınızı düşünüyorsanız, hoşgeldiniz aramıza :KK42:

meltem inde dedigi gibi, ilk sayfada linki bulunan tanıtım topiğine kendinizi anlatın ,( oradaki diğer arkadaşların yazılarından kopya çekebilirsiniz :KK53: )

daha sonrada topik sahibi arkadaşa, isminizi, adresinizi ve telefon numarasını özel msj la gönderin, ve sohbete buyurun :KK16:

eger aktif olarak bizlerle olacagınızı düşünüyorsanız, hoşgeldiniz aramıza :KK42:

meltem inde dedigi gibi, ilk sayfada linki bulunan tanıtım topiğine kendinizi anlatın ,( oradaki diğer arkadaşların yazılarından kopya çekebilirsiniz :KK53: )

daha sonrada topik sahibi arkadaşa, isminizi, adresinizi ve telefon numarasını özel msj la gönderin, ve sohbete buyurun :KK16:

Hoşbuldum teşekkur ederim :KK16: Gönderdim bilgilerimi :KK6: ben her akşam burlardayım bit pazarı, derdim var, güzellik derken geziyorum sitede hep :KK52::KK52: Burayıda rastgele farkettim takipten iyi oldu zevkli olucak gibi :21:

Son düzenleme:
ben düşünmüyorum artık canım ama hem bende kısmette yokk sendee sırada bekelyen kısmetin varr:KK53::KK53::KK53:

sen daha 21 yaşındasın, umutsuzluk yokkk :KK20: benim de kısmetim varsa gelsin yanıma valla kimseyi kovalayamam şu saatten sonra :KK51:

Hoşbuldum teşekkur ederim :KK16: Gönderdim bilgilerimi :KK6: ben her akşam burlardayım bit pazarı, derdim var, güzellik derken geziyorum sitede hep :KK52::KK52: Burayıda rastgele farkettim takipten iyi oldu zevkli olucak gibi :21:

8 mart için yaptıgımız çekiliş çok eglenceliydi o yuzden zaten bahane aradık yaza merhabayı bulduk çekiliş olarak :KK53:

hoşgeldin aramıza :KK42: kendini biraz tanıtır mısın :26: birazı burdan daha çoğu tanıtım topiğinden :KK1:

adım atki gelsinn canımm ben sansızım şekerimm yüzüm gülmez pekk

ohooo umutsuz olunacaksa benim olmam lazım şekerim yaa :KK34: bi kere nişan attım, ikincisine 2 ay kala ayrıldım, şimdi 3. sünü kovalıyorum :KK33:

sana umutsuzluk yasakk :KK20: önce okulun bitecek, sonra çalışmaya başlayacaksın ki ideal kocayı bulacaksın :87: daha zaman var önünde senin :KK34:

X