Yaza Merhaba Çekilişi

sagolun kizlar. alinti yapamadim. havalardan sanirim. bunyemde zayif olunca.

naz.canim izmitteyim. annem.sagolsn bakio bana :)

zeyneppp benim sanirim katilim yok

kıyamam ben sanaaa neyse ki annenin yanındaymışsın, yoksa çorbayı kapıp geleyim diyecektim

hediyelerimi paylaştımmmmmmmmm

Yekta nın kesesine bereket hepsi çok güzeller güzel günlerde kullan canım sen dee

kıyamam ben sanaaa neyse ki annenin yanındaymışsın, yoksa çorbayı kapıp geleyim diyecektim

Yekta nın kesesine bereket hepsi çok güzeller güzel günlerde kullan canım sen dee

eveeeeeet, her birisine aşık oldum resmeeen

benim en yakın arkadaşım olsa bu kadar tutturamazdı zevkimii

Kızlar hediyelerim geldi hepsine bayıldım hilalin kesesine bereket hepsi çok güzeller yükledim sayfaya muhakkak bakın :) :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Katilim beni unutmadin di mi iletişime de gecmedin hiç

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar hediyelerim geldi hepsine bayıldım hilalin kesesine bereket hepsi çok güzeller yükledim sayfaya muhakkak bakın :) :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Güle güle kullan cnmm benimmm

Ben buldum katilimi.

Birazdan açıkliicimmmmm

kimmişşş:26::26:

Geçmiş olsun canım hasta oluncak havalar dikkat etmek lazım özellıkle bu dönemde

Beni unutmayın gerçi buralarda olucam ama belki görmem ben artık hep katılıcam çok zevk aldım çekilişten harika oldu
bende pro olcammmm soma yardımı için ama lütfen biri bana havale için isim soyisim versin o karttan çektirsin malum bnm kartım yok[/SIZE][/COLOR][/FONT][/I][/B]
Canım o yardım konusunda rofleli_kedi diye nickli bir arkadaş var hatta konuya yazmış yardımcı olabilirim diye.Banada o yardımcı oldu ona gönderdim o halletti sagolsun ama nicki dogru yazmamış olabilirim 1 2 harf eksık olabılır konunun ılk sayfasında var adı

pro olunca ne oluyor?
ne gibi avantajlarımız var?

pro olunca ne oluyor?
ne gibi avantajlarımız var?

imza falan koyabiliyosun mesaj yazmak için 5 dk beklenmiyor başka faydasını bılmıyorum valla :) Ama soma için site yardım topluyor şuan normal pro üyelik fiyatını yatırıyorsun onlar somaya gidiyor pro uyelık verıyorlar sana asıl amaç somaya yardım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…