Yaza Merhaba Çekilişi

Hatunlar herkesin regaip kandili muberek olsun ALLAH hayırlara vesile etsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrr:KK16::KK16::KK16:

Herkese merhabalar üsenmedim okudum yirmi sayfayi :)
Farklı şehirler , farklı meslekler , farklı hayatlar tanıyoruz ne güzel ,
Zeyy ikizlerin olacakmıs Allah saglikta kucağına almayı nasip etsin inşallah :) bende tanıtım kısmını okurken kurban olma ihtimalini düşünüyorum ne alabilirim diye :)
2013gelinleri topigimızden bircani davet ettim bende zaten gamze ve özge de burada güzel heyecanlı olacak inşallah haftasonunu bekliyorum dört gözle :)

sağol canım inşallah sağlıkla tamamına erer...

konu sahibi değilim, ama elimden geldiğince açıklarım tabi.
Konu sahibi arkdaşımız zeyy88'e katılmak isteyenler isim-soyisim- adres bilgilerini gönderip sonra yine geyik başlığında bulunan tanıtım topiğinde kendilerini tanıtıyorlar. İşte evli-bekar, sevdiği şeyler, fiziksel özellikler gibi.
Zeyy88 çekilişi yapıp herkese kimin çıktığını ve bilgilerini özel mesajla gönderecek. 19 mayıs sonrası hediye paketlerimizi göndereceğiz.

Ama çekilişin en tatlı yanı sohbete dahil olmak, ve bizim çıktığımız kişiyi tahmin etmeye çalışmak. Tabii bize kim çıktı vs bunu kimseye söylemiyoruz.

Konunun ilk sayfasında bir önceki çekilişin linkleri mevcut, örnekler daha kolay anlamanı sağlayacaktır.

Umarım açıklayıcı olabilmişimdir.

waww süper açıklamışsın :KK9:

çok sağol canım.ellerin dert görmesin.
evet linkleri inceledim.fakat benim kafama birşey takıldı.

örneğin bit pazarında vs.sırf kargo parası yüzünden bazı arkadaşlar anlaşamıyor vazgeçiyor.

linklere baktım masallah herkez birden fazla hediye göndermiş...
onun için şaşırdım valla.

gözünüzde maddiyatci gibi görünmek istemem ama
bildigin koca koca koliler göndermiş arkadaşlar.sonuç güzel ama:nazar:

canım ezilme olmasın diye büyük koliye koydu herkes sanırım ayrıca özel şirketle göndersen bile max.15-20 tl tuttuyor kargo...çok sıkıntı olmadı benim için şahsen...ama tabiki herkes bütçesine göre ve kurbanının beğenebileceği kullanışlı şeyler tercih edicek...

katılmak istiyorsan listeye ekliyim...

zeynepcigim, ben bilgilerimi yollamıştım sana ama gelmedi mi acaba canım :26: tekrardan yollayım hemen şimdi :KK34:

tanıtım yazısını da yarın yazayım en iyisi :KK31: yada diğer topikten alıp kopyalayım direk :KK37:

gelmiş canım akşamları giremiyorum ben nete internet kesiliyor sürekli kesilmese de eşimin elinden bilgiayarı alamıyorum alırsamda yanıma oturuyo her yazdığıma bakıyo rahat edemiyorum :KK1:
tanıtımını da yap bir an önce...

Günaydın cekikis guzelleri :KK66:)
Bugun tatil evimdeyim yegenimle oynuoruz:KK66:))

Sizler Nasılsıniz neler yapıyorsunuz

günaydın canımmmm 8.30 da kalktımmm kahvaltı hazırla topla mutfakta 3 gündür birikmiş bulaşıkları topla kocişi işe gönder çamaşırları katla yeni çamaşır yıka evi toparla derken bu saat oldu vallaaaa

hayırlı kandiller kızlarrrr:KK16:
recep ayının tövbe ayı olduğunu unutmayalım bol bol tevbe edelim inşallah...

herkese merhabalar regaip kandiliniz mübarek olsun, ben de tatilim bol bol uyudum şimdi çay keyfi yapıyoruz eşimle , ev işleri de çok ama hiç yapasım yok dinleneyim diyrm öğle sonrasında da akraba ziyaretleri yapacağız bugünü böyle değerlendirelim dedik:KK34:

Herkesinn Regaip Kandili Mübarek Olsun.
seninde kuzum seninde :)) dularda unutulmayalım inşallah :)))

herkese merhabalar regaip kandiliniz mübarek olsun, ben de tatilim bol bol uyudum şimdi çay keyfi yapıyoruz eşimle , ev işleri de çok ama hiç yapasım yok dinleneyim diyrm öğle sonrasında da akraba ziyaretleri yapacağız bugünü böyle değerlendirelim dedik:KK34:

dinlen kuzucum :)) oh eş ile keyif:)) RABBİM bize de nasip etsin inşallah :KK70:::KK70:D:

ayy evet akşam olsada gitsem :KK53::KK9:
havada bi kasvetli bi boğuucu karanlık ders çalışım az diorum yok gram istek yok :KK9:

kuzum ben evdeyim inan hiç ben de de istek yok napim :KK43:( ama çalışmam lazım yare kavuşmak için :))

aminnn amiiiiin :))))))):KK16:

Selamun aleykum hatunlar.Hepinizin simdiden regaip kandili mübarek olsun.Rabbim dualarinızı hayırlısıyla kabul etsin.Bizleride unutmayin dualarda.Nasılsınız keyifleriniz nasıl.Benim biraz moralim bozuk kendime bir bilezik yapabildiydim sadece calismaya basladigimdan beri maasim hep ceyizlere gitti az kaldi bitmesine.Ama kredi kartim full doluydu Hic bisey anlauamiyodum maasimdan bende bugun bilezigimi bozup karti odedim komple karti kapaticam.Altin yuksekken almistim bilezigi 1910 tlye 1615 e bozdum oyuzden baya uzuldum :KK43:(

kızlar herkese selamlaarr :KK3::KK3:

geçen çekilişten beni tanıyanlar olsa da tanımayanlar için kısa bir özet geçeyim, akşam da tanıtım topiğinde uzun bir özet geçerim :KK53:

28.5 yaşındayım ( haziran 6 ya kadar 29 olmak yok :KK47: ) sakarya da yaşıyorum, mimarım, ismim nurdan :KK42: haftada 2 gün ankaraya gitme zorunlulugum oldugu için bazı günler aranızdan kaybolacvagım, ama döndükten sonra mutlaka yetişirim size :KK34:

sohbet ettikçe daha çok tanırız zaten birbirimizi ama benim şuan odamı toplamam lazım :KK30: o yuzden bir süre daha musade istiyrum :KK55:

bu arada herkese hayırlı kandiller, dilerim tüm dualarınız kabul olur :KK42:

evetttt aslında bugün bize mesaiydi. dün aradılar iptal oldu dediler.. nasıl sevindimmm :))
ooo ne mutlu saaanaaaaaa
kızlar herkese selamlaarr :KK3::KK3:

geçen çekilişten beni tanıyanlar olsa da tanımayanlar için kısa bir özet geçeyim, akşam da tanıtım topiğinde uzun bir özet geçerim :KK53:

28.5 yaşındayım ( haziran 6 ya kadar 29 olmak yok :KK47: ) sakarya da yaşıyorum, mimarım, ismim nurdan :KK42: haftada 2 gün ankaraya gitme zorunlulugum oldugu için bazı günler aranızdan kaybolacvagım, ama döndükten sonra mutlaka yetişirim size :KK34:

sohbet ettikçe daha çok tanırız zaten birbirimizi ama benim şuan odamı toplamam lazım :KK30: o yuzden bir süre daha musade istiyrum :KK55:

bu arada herkese hayırlı kandiller, dilerim tüm dualarınız kabul olur :KK42:

ben senin mimar oldgunu bilmiyodum kızzzzz

X