Yaza Merhaba Çekilişi

Günaydın hanımlar:)

Bende bilmek istiyorum ama :KK70:

Hoşgeldin eylül :))))

Canim hic konuşmadık ne zamandır nasılsın :) benimde kurbanim çok yogun sanirim giremiyo pek. Hic konuşmadık desem yeridir.

Sen katilini merak ediyo musun bakiiim :))

Kurbaninda sana kustu hih :confused:

iyiyim cnm sen nasılsın evet konuşamadık ben çekilişin başlarında baya aktiftim iki gündür adam akıllı giremedim kadınlar kulübüne şirketten ayrılanlar var malum iş güç artıyor öyle olunca:KK31:

hee bende 2006 eylul aynında kapagı atmıstım devlete.. Darısı başına kız. gerçi 2 sene sonra atandım ama olsun:KK1:

Ayy canım yaa birde ben atansam valla mikemmel olicikk :KK1:

3. girişim ama ilk hazırlanışım benim bu sene olmazsa bir daha da hazırlanmam sanırım
:KK50:

3. girişim ama ilk hazırlanışım benim bu sene olmazsa bir daha da hazırlanmam sanırım

canım güzelce hazırlanıyosan olur neden olmasın kötü şeyler düşünme..
bende üniversiteden sonra 1 sene oturdum çalıştım kursa gittim..çok şükür atandım darısı başına...

atanırsın canım hiç korkma kitlere de başvur.bak mesela tedaşı devlet satmıstı geri alıyor

canım güzelce hazırlanıyosan olur neden olmasın kötü şeyler düşünme..
bende üniversiteden sonra 1 sene oturdum çalıştım kursa gittim..çok şükür atandım darısı başına...

Zeyy'cim valla akşam işten çıkıp dershaneye gidiyorum. Pazar günü gidiyorum. Evde gece yarısına kadar çalışıyorum.

Umarım emeklerimin karşılığını alırım :KK31: Kocamaann bir amin diyorum
:KK16:

atanırsın canım hiç korkma kitlere de başvur.bak mesela tedaşı devlet satmıstı geri alıyor

Valla canım bu sene her yere başvuracağım hatta İstanbul dışı bile yazabilirim :KK53:

Zeyy'cim valla akşam işten çıkıp dershaneye gidiyorum. Pazar günü gidiyorum. Evde gece yarısına kadar çalışıyorum.

Umarım emeklerimin karşılığını alırım :KK31: Kocamaann bir amin diyorum
:KK16:

Valla canım bu sene her yere başvuracağım hatta İstanbul dışı bile yazabilirim :KK53:

alırsın canım inşallah gönlüne göre olsun herşey...

günessel gibi geldi bana başka evli çocğu olan yok :26::KK53::KK53:

yok bebiş ben değilim ayrıca ben evlide değilim :KK9::KK9:
vee ben katilimi de biliyorum yaniiii
vee kurbanımda burda son bi kaç sayfada yazmışş ama kim olduğunu dememmmmm :KK33::KK33:

Benim katilim yok ben hayata küstüm bu yüzden :KK52::KK52::KK52:
Benim var da ne oluyo bir sürü zarf atiyorum hic birine gelmiyo gicik :p
Biliyorun ben kim olduğunu gerci kandiramaz beni.
iyiyim cnm sen nasılsın evet konuşamadık ben çekilişin başlarında baya aktiftim iki gündür adam akıllı giremedim kadınlar kulübüne şirketten ayrılanlar var malum iş güç artıyor öyle olunca:KK31:
Bende iyiyim canim dersler bitti finallere hazırlanıyorum işte. Kolay gelsin kuzum is yükün artti cikanlarla sanirim. Is hayati zor ama ben bir an once okulu bitirip calismak istiyorum ya.

Bende gönderdim kurbancıgımın hedıyelerini yarın elind olur umarım begenırsın canım kurbanım:KK16: Katilimde göndermiş bugun kargomu heves ve merakla beklıyorum:KK16:

Benim var da ne oluyo bir sürü zarf atiyorum hic birine gelmiyo gicik :p
Biliyorun ben kim olduğunu gerci kandiramaz beni.

Bende iyiyim canim dersler bitti finallere hazırlanıyorum işte. Kolay gelsin kuzum is yükün artti cikanlarla sanirim. Is hayati zor ama ben bir an once okulu bitirip calismak istiyorum ya.

Ben şurada kendime uygun bir tane bile ipucu bulamadım ya..

X