Yaza Merhaba Çekilişi

yok bebiş ben değilim ayrıca ben evlide değilim :KK9::KK9:
vee ben katilimi de biliyorum yaniiii
vee kurbanımda burda son bi kaç sayfada yazmışş ama kim olduğunu dememmmmm :KK33::KK33:

evli değil misin :KK53::KK53: kim kaldı o zmaannnn :84::84::84::84::86:

katilim falan yok benimmm biliyorumm ama olsun yarın ben cici kurbanımaa göndericem hedıyelerını :KK52::KK52::KK52:

Ahahah cok alemsiniz kizlar ya:) yarindan itibaren hediyelerimiz gelmeye baslar o zaman ogreniriz artik kesin olarak:)

:KK9::KK9:ivitt ama ben daha yollamadım yarın ekleme yapıp yollıcam çikolatalarını almadım henuz
ya kızlarr bide bişi sorcam ben bugun kuryeye sordum dedim ptt acıyomu kutuları dedı evet kolının agzını kapatmayın dedı netcem ben ya ozel kargoylamı yollsam napsam

:KK9::KK9:ivitt ama ben daha yollamadım yarın ekleme yapıp yollıcam çikolatalarını almadım henuz
ya kızlarr bide bişi sorcam ben bugun kuryeye sordum dedim ptt acıyomu kutuları dedı evet kolının agzını kapatmayın dedı netcem ben ya ozel kargoylamı yollsam napsam

yurtiçi kargoya verıcem ben evden gelıp alıcak hemde kargocu :KK55::KK55:

aa banada öğretsene evden nasıl alıolar ben burdan teee şubeye gidiom 20 lırada taxi parası verıom

:KK9::KK9: çağrı merkezini arayıp adresten alım talebi yapıyosun cnaım adresini felan veriyosun aynı gün gelip evden alıyolar kargonu çok büyük kolaylık yaaa :KK16::KK16:

X