Yaza Merhaba Çekilişi

karşı ödemeli göndermiyomusun canım irsaliyeye yansıyo irsaliyeye ofiste kestikleri için faturaya ekleniyo

ben nıye bunca zaman bunu farketmedım ki acep :KK60:

gerçi 2-3 tl den ne olcak kargo şubesı aramaktan ıyıdır bızım yakınlarda yok :KK30::KK30:

ben nıye bunca zaman bunu farketmedım ki acep :KK60:

gerçi 2-3 tl den ne olcak kargo şubesı aramaktan ıyıdır bızım yakınlarda yok :KK30::KK30:

ödeyenler için sorun olmazsa sorun yok canım ben bikaç siteden satış yapıyorum çünkü 1 tl bile fazla olmaması gerekiyo ücretin 7 tl yi aşarsa sorun çıkartıyolar falan :)

Ben gamzelinin son cicilerinide aldım yrn artık veririm kargoyaa :KK16:

evli değil misin :KK53::KK53: kim kaldı o zmaannnn :84::84::84::84::86:
ben evliyim :KK23::KK23:
:KK9::KK9:ivitt ama ben daha yollamadım yarın ekleme yapıp yollıcam çikolatalarını almadım henuz
ya kızlarr bide bişi sorcam ben bugun kuryeye sordum dedim ptt acıyomu kutuları dedı evet kolının agzını kapatmayın dedı netcem ben ya ozel kargoylamı yollsam napsam

yurtıcıyle gönderdım cnm ben acmadılar ama tahattut ımzalattılar sıgortası olmuyormus acılmadıgı ıcın öyle dedıler

ben evliyim :KK23::KK23:

yurtıcıyle gönderdım cnm ben acmadılar ama tahattut ımzalattılar sıgortası olmuyormus acılmadıgı ıcın öyle dedıler

saol cnm bende ozel kargoyla yollıcam ıyıce sarar sarmalarım kırılmaz zaten cokta kırılcak bısey yok

yaa hatunlar kargoyu gönderemiyorum neymiş içinde kırılacak birşey varsa almıyorlarmış hangi kargoyla gönderiyorsunuz

yaa hatunlar kargoyu gönderemiyorum neymiş içinde kırılacak birşey varsa almıyorlarmış hangi kargoyla gönderiyorsunuz

kırılcak bişey yok de geç canım sende...
mng yurtiçi veya arasla göndericem ben..
ama snaırım mngyle gönderirim geçen sefer çok hızlıydılar...

Benim var da ne oluyo bir sürü zarf atiyorum hic birine gelmiyo gicik :p
Biliyorun ben kim olduğunu gerci kandiramaz beni.

Bende iyiyim canim dersler bitti finallere hazırlanıyorum işte. Kolay gelsin kuzum is yükün artti cikanlarla sanirim. Is hayati zor ama ben bir an once okulu bitirip calismak istiyorum ya.

inş adam akıllı bir yerde çalışmaya başlarsın cnm inş kendi mesleğinde iş bulursun çalışmak sorumluluk almak çok güzel bir şey kendi paranı kazanmak gibisi yok tabi i,lk başta dediğim gibi adam akıllı bir yerde yoksa mutsuz işçiler kervanına katılırsın:KK31: ben çok mutsuzum mesela bu aralar şeytan beynimi kemiriyor boşa kocanı kaç oyuncu ol diye:KK9::KK9:ama Allahtan eşimi çok seviyorum :KK69:

kırılcak bişey yok de geç canım sende...
mng yurtiçi veya arasla göndericem ben..
ama snaırım mngyle gönderirim geçen sefer çok hızlıydılar...

ya evet kırılacak birşey yok deyip geçicem ama ya düzgün koymayıp içindekileri kırarlarsa :KK43: sürat ve aras almıyo kırılacak var deyince ptt yi çagırdım oda almazsa mng yada yurt içi olmadı gidip kendim vericem :)))

ya evet kırılacak birşey yok deyip geçicem ama ya düzgün koymayıp içindekileri kırarlarsa :KK43: sürat ve aras almıyo kırılacak var deyince ptt yi çagırdım oda almazsa mng yada yurt içi olmadı gidip kendim vericem :)))

bugüne kadar hiç bir şeyim kırılmadı benim..
kaldı ki bilgisayar telefon bile yolluyolar kargoyla..hatta plazma tv bile...
bişey olmaz inşalllah...

inş adam akıllı bir yerde çalışmaya başlarsın cnm inş kendi mesleğinde iş bulursun çalışmak sorumluluk almak çok güzel bir şey kendi paranı kazanmak gibisi yok tabi i,lk başta dediğim gibi adam akıllı bir yerde yoksa mutsuz işçiler kervanına katılırsın:KK31: ben çok mutsuzum mesela bu aralar şeytan beynimi kemiriyor boşa kocanı kaç oyuncu ol diye:KK9::KK9:ama Allahtan eşimi çok seviyorum :KK69:

Oyuncu mu:) gec kaldin be canim daha erken davranip kacacaktin o zaman:KK70:

Aynen insallah istedigim gibi bi ise girerim gerci hala kararsizim ya:/ okul bitince yuksek yapmak istiyorum olursa alanim belli olmazsa artik kpss mi denerim ozel sektore mi girerim hic bilmiyorum.

Hayirdir sen neden mutsuzsun memnun degil misin isinden yada is yerinden?

X