Yaza Merhaba Çekilişi

bana atsana özelden:KK53:
ben de mimarlık fakültesinden başka bir bölümden mezun oldum..
ama üni.de bile elle çizim ödevlerimi hep anneme yaptırdım :KK1:
Alah razı olsun kendisinden :nazar:
özellikle peyzaj mimarlığı dersinde:KK1:
ben taslağını çiziyodum annem temize geçiyodu hahahaha ne güldüm şimdi kendime :KK1::KK1::KK1:

atmaaammmm :KK20::KK20:

üniversitede kendim yaptım ama diğer öğretim hayatım da hep annem yaptı benm resimlewrimi :KK53: hatta ben ilk mimarlık okumak istiyorum deyince babam annene güvenme o yanında olmayacak demişti :KK53: inat attim gittim okudum, ömrümü sömürdü okul, çok pişmanım :KK47:

neden kiii, atsaydın da görseydikkk :KK31:

:KK33::KK33::KK33::KK33:

olmaazzz büyüsü kaçmasınnn :KK31:

atmaaammmm :KK20::KK20:

üniversitede kendim yaptım ama diğer öğretim hayatım da hep annem yaptı benm resimlewrimi :KK53: hatta ben ilk mimarlık okumak istiyorum deyince babam annene güvenme o yanında olmayacak demişti :KK53: inat attim gittim okudum, ömrümü sömürdü okul, çok pişmanım :KK47:

:KK33::KK33::KK33::KK33:

olmaazzz büyüsü kaçmasınnn :KK31:

hahaha sende benim kafadaymışsın :KK1:

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bi kaç gün önce yaşanan kötü olaylardan dolayı bazı arkadaşların yanlış anlaması ve beni tanımadıkları halde bana hakaret etmeleri üzerine benim onlara çıkmış olma ihtimali ile çekilşten çıkmıştım.Bana duygusuz vicdansız vs şeyler söyleyen kişilerden hediye almak çok mantıksız olurdu.Fakat katilimin onlardan biri olmaması ve ricası üzerine çekilişe devam ediyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bi kaç gün önce yaşanan kötü olaylardan dolayı bazı arkadaşların yanlış anlaması ve beni tanımadıkları halde bana hakaret etmeleri üzerine benim onlara çıkmış olma ihtimali ile çekilşten çıkmıştım.Bana duygusuz vicdansız vs şeyler söyleyen kişilerden hediye almak çok mantıksız olurdu.Fakat katilimin onlardan biri olmaması ve ricası üzerine çekilişe devam ediyorum.

hepimiz gergindik canım..ilk an ilk şok inanamama...hala da öyleyiz aslında..
ama birbirimizi kırmaya gerek yok 3 günlük dünyaa..
doğru bir karar almışsın...

ben çok tembelim bence sen benm gibi degilsindir :KK1:

kız ben seni görmedim ya hiç resmini koysana bakim albüme..

Son düzenleme:
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bi kaç gün önce yaşanan kötü olaylardan dolayı bazı arkadaşların yanlış anlaması ve beni tanımadıkları halde bana hakaret etmeleri üzerine benim onlara çıkmış olmama ihtimali ile çekilşten çıkmıştım.Bana duygusuz vicdansız vs şeyler söyleyen kişilerden hediye almak çok mantıksız olurdu.Fakat katilimin onlardan biri olmaması ve ricası üzerine çekilişe devam ediyorum.

:KK9::KK9::KK9: aramıza tekrardan hoşgeldin yektacım :KK42:

ülke olarak çok hassas bir zamandayız aslında, hepimiz birbirimizin düşüncesine saygı duyalım, umarım güzel bi şekilde tammalayalım bu çekilişi :KK34:

yok sanmam:KK1: müsade etseler 3 senede bitiricektim okulu canım 4. sınıf derslerini 3te almıştım :KK53:

bak işte sen benm gibi degilsin :KK1: ben 3 sene ara verdim o olmasaydı, 1 senesi hazırlık olmak üzere 7 senede bitecekti :KK50:

niye göremiyorum :KK43:
profiline girip fotolara tıklıyom bişey çıkmıyo..
belki kurbanımı daha yakından tanımak istiyorum :KK53:

yalan söylemeee :KK37:

yakın zamanda eklemedim ondan yoktur, albümler gibi bişey olması lazım sagda solda bi yerde oraya mı tıklasan :26:

hepimiz gergindik canım..ilk an ilk şok inanamama...hala da öyleyiz aslında..
ama birbirimizi kırmaya gerek yok 3 günlük dünyaa..
doğru bir karar almışsın...

kız ben seni görmedim ya hiç resmini koysana bakim albüme..

:KK9::KK9::KK9: aramıza tekrardan hoşgeldin yektacım :KK42:

ülke olarak çok hassas bir zamandayız aslında, hepimiz birbirimizin düşüncesine saygı duyalım, umarım güzel bi şekilde tammalayalım bu çekilişi :KK34:

bak işte sen benm gibi degilsin :KK1: ben 3 sene ara verdim o olmasaydı, 1 senesi hazırlık olmak üzere 7 senede bitecekti :KK50:

Teşekkür ederim arkadaşlar sağolun

hım numaranı bulamadım ama katılım zaten kendı nosu olmadıgını söylemişti tanımayım dıye kesin sensin :KK53::KK53:

ptt açıyor cnm bazı ptt ler acmıyormuş ama ben kolıyle goturucem dırek evdende aldırabılırsın agır gelırse özel kargolar acmıyor anladıgım kadarıyla:KK52: bana en yakın yurtıcı onla gönderıcem muhtemelen

Bizim burda tüm kargoşar bir sokakta gibi bir şey. En iyisi alayım paketimi, şansıma hangisi kafama yatarsa:KK31:

Kızlar ben salı günü hastanede olacağım, çarşamba göndersem en sona kalırım, kurbanıma sürpriz olmaz diye korkuyorum. 3'ten sonra götürsem bile ertesi güne kalıyor sanırım kargo.

Tekrar hoşgeldin aramıza:KK8:

Bizim burda tüm kargoşar bir sokakta gibi bir şey. En iyisi alayım paketimi, şansıma hangisi kafama yatarsa:KK31:

Kızlar ben salı günü hastanede olacağım, çarşamba göndersem en sona kalırım, kurbanıma sürpriz olmaz diye korkuyorum. 3'ten sonra götürsem bile ertesi güne kalıyor sanırım kargo.

1 günden bişey olmaz canım, herkes salı günü göndermez ki zaten, supriz de kaçmaz merak etme :KK34:

en son gönderim tarihi 26sı kızlar :KK16:

begendin mi kurbanını :KK33::KK33:

:13::13::13::13:

X