Yaza Merhaba Çekilişi

hayırlı olsuun oyle oluyo mu bana da hediye eden olursa kabulümdür :)))

kk da kampanya başladı canım soma ya yardım için. tabi sitede para toplanılması yasak oldugu için de pro üyelik ücreti olarak toplandı yardımlar. bir arkadaşım da kendisi pro üye oldugu için bana hediye etti yaptıgı yardımla aldıgı pro üyeliği :KK17:

selllammm kızlar nasılsınız ? bugun alışverıse cıktım bende yavas yavas hedıyelerımı tamamlıyoum :) cok guzel seyler aldım sevgılı kurbanıma ınsaALLAH begenır kendısı :KK9:
katılım sanada merhaba nasılsın hıc sesın cıkmıyor bugunlrde:KK50:

zorunlu hedıye neler benı bılgılendırırmısınız bacılar.......???????????

Son düzenleme:
Gostermeemmm :KK33:
Ama cok hoslar :KK1:

göstermezsen neden iannayım ki sanaa :KK33: belki de hiç hoş degillerdir :KK19:

selllammm kızlar nasılsınız ? bugun alışverıse cıktım bende yavas yavas hedıyelerımı tamamlıyoum :) cok guzel seyler aldım sevgılı kurbanıma ınsaALLAH begenır kendısı :KK9:
katılım sanada merhaba nasılsın hıc sesın cıkmıyor bugunlrde:KK50:

zorunlu hedıye neler benı bılgılendırırmısınız bacılar.......???????????

zorunlu hediyeleri en son kim ne alırsa alsın dediler, ondan once parfum yada cüzdan demişlerdi :KK53: ortalık baya karışık yani :KK37: ben vucut kokusu aldım :KK23:

ne aldın söyle bi, ben kesin begenirim :KK1:

bugun bır t-shırt aldım duş jeli aldım ama muhteşem kokusu var bırde vücüt kremi aldım ıslak mendıl aldım kupe aldım ...yarın devamını alırım ınsaALLAH ama zorunlu hedıye cuzdan dıye okumustum ben .sımdı ne alayım onu bılemedım. gecen sefer cıkolata ve mektup ıc camasırı dı ?
zeyneeepppppppppppppppp de bakem ne alalım :KK53:

selam kızlar
gelemiyorum hiç keşke katılmasaymışım ben hiç içime sinmedi :KK14:
eski çekilişlerde çok aktiftim şimdi hiç olamıyorum.. kurbanımı mutlu edememekten de korkuyorum
ne etçem bilmiyom valla

bugun bır t-shırt aldım duş jeli aldım ama muhteşem kokusu var bırde vücüt kremi aldım ıslak mendıl aldım kupe aldım ...yarın devamını alırım ınsaALLAH ama zorunlu hedıye cuzdan dıye okumustum ben .sımdı ne alayım onu bılemedım. gecen sefer cıkolata ve mektup ıc camasırı dı ?
zeyneeepppppppppppppppp de bakem ne alalım :KK53:

sen bana yolla bunları ben hepsini begendim :KK1:

zeynep yarın girer sanırım ancak, işten çıkmıştır şimdiye :26:

selam kızlar
gelemiyorum hiç keşke katılmasaymışım ben hiç içime sinmedi :KK14:
eski çekilişlerde çok aktiftim şimdi hiç olamıyorum.. kurbanımı mutlu edememekten de korkuyorum
ne etçem bilmiyom valla

özgecim biz seni biliyoruz nasılsa, hem yanlış hatırlamıyorsam senin kurbanın eski çekilişten biriydi degil mi :26: o anlayışla karşılayacaktır eminim :KK16:

yeni iş nasıl canım, başladın dimi, yolunda herşey :KK34:

X