Yaza Merhaba Çekilişi

ohoooo :))) 10 yıl maşallah :)))
ama şimdi işin gücün var :))
evet 80 tl imiş ben de okudum ..ankara istanbul için güzel

3 senesinde ara vermiştim ama, 1 senesi de hazırlık, 6 yılda bitirdim yani aslında :KK33:

benm tam istanbul olmuyor ya ordan yırtıyorum ben :KK1: ama bi kere denemek için giderim sanırım, hele bi açılsın da :KK34:

3 senesinde ara vermiştim ama, 1 senesi de hazırlık, 6 yılda bitirdim yani aslında :KK33:

benm tam istanbul olmuyor ya ordan yırtıyorum ben :KK1: ama bi kere denemek için giderim sanırım, hele bi açılsın da :KK34:

bende istanbula gitmek istiyorum bu sefer yht ile gelmek istiyorum :))

Kuzumm sen olsan çoktan halletmiştim :KK31:

Hala tamamlayamadım ben hediyelerimi :KK50:

niyeee ben değilimm :63::84::84:
bende tamamlayamadm daha zaman olmadı hiç yaa :26: bende bulamıyorumm hadi burası küçük şehir herşey kısıtlı alınacak yer vs sen niye bulamıyonn :26: bana layık bişi bulamıosun biliorummm :KK53::KK9::KK9:

kızlaaarrr bende bugün hediyelerimi süslemek için bişey aldım :KK16:
yarın sabah kociş yokken paketlememi de yapıcam inşallah...

kızlaaarrr bende bugün hediyelerimi süslemek için bişey aldım :KK16:
yarın sabah kociş yokken paketlememi de yapıcam inşallah...

yaa ben bu sefer geçen sefer ki gibi süsleyemeyecegim sanırım :KK50: buradan ankaraya taşıyamayacagım için mecbur ankaradan alacagım, ankarada da baktım baktım bulamadım gönlüme göre süs :26: sen böyle deyince kıskandım şimdi, bana da süs göndersene :KK37:

yaa ben bu sefer geçen sefer ki gibi süsleyemeyecegim sanırım :KK50: buradan ankaraya taşıyamayacagım için mecbur ankaradan alacagım, ankarada da baktım baktım bulamadım gönlüme göre süs :26: sen böyle deyince kıskandım şimdi, bana da süs göndersene :KK37:

hehe ben tuhafiyeden aldım basit bişey aslında :KK16:

hehe ben tuhafiyeden aldım basit bişey aslında :KK16:

ankarada tuhafiye yok sanırım :KK37: cidden o kadar gezdim dün de hiç hediyelik süs eşyası satan bir yer bulamadım :KK53: kırtasiyelerde hediye kabı var tabi ki ama süslerden yok, sanırım kendi süsümü kendim yapmam lazım, o nasıl olacak hiç bilmiyorum :KK50:

ankarada tuhafiye yok sanırım :KK37: cidden o kadar gezdim dün de hiç hediyelik süs eşyası satan bir yer bulamadım :KK53: kırtasiyelerde hediye kabı var tabi ki ama süslerden yok, sanırım kendi süsümü kendim yapmam lazım, o nasıl olacak hiç bilmiyorum :KK50:

kağıttan veya keçeden yapabilirsin ben yapıcaktım da el emeğime güvenemedim :KK50:
senin el becerin var kızım mimar değil misin :KK33:

en çok hediyelerimizin fotoğraflarını merak ediyor ve o topiğin açılmasını sabırsızlıkla bekliyorummmm :KK16:

kağıttan veya keçeden yapabilirsin ben yapıcaktım da el emeğime güvenemedim :KK50:
senin el becerin var kızım mimar değil misin :KK33:

ben 10 senede mimar oldum pek becerikli sayılmam :KK37:

en çok hediyelerimizin fotoğraflarını merak ediyor ve o topiğin açılmasını sabırsızlıkla bekliyorummmm :KK16:

demin bende bütün aldıgım hediyeleri dizdim onları seyrettim :KK1: resmini çekip buraya atacaktım ama vazgeçtim :KK33:

ben 10 senede mimar oldum pek becerikli sayılmam :KK37:

demin bende bütün aldıgım hediyeleri dizdim onları seyrettim :KK1: resmini çekip buraya atacaktım ama vazgeçtim :KK33:

bana atsana özelden:KK53:
ben de mimarlık fakültesinden başka bir bölümden mezun oldum..
ama üni.de bile elle çizim ödevlerimi hep anneme yaptırdım :KK1:
Alah razı olsun kendisinden :nazar:
özellikle peyzaj mimarlığı dersinde:KK1:
ben taslağını çiziyodum annem temize geçiyodu hahahaha ne güldüm şimdi kendime :KK1::KK1::KK1:

X