Yaza Merhaba Çekilişi

kızlar neredesiniz bakıyım..
belalı bir evrakla uğraştım ancak girebildim tekrar...

Ben burdaym, ancak fırsatım oldu valla.

Hazir benimkilerr bitek dis paketlemem kaldi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hangi kargo paketleri açmıyordu?
Bir de nasıl götüreceğim konusu beni düşündürüyor, büyükçe bir poşete mi koysam koliyi? Ya da evden mi aldırsam.

sınav yapıyorummm :126:

Hep öğrenciler mi kaçak girecek nete canım

Napalım canim icim yana yana nefes almaya çalışıyorum. Neler yapabilirim diye düşünüyorum. Üzülüyorum agliyorum kiziyorum ofkeleniyorum...

Sen napiosun

hepimizz aynı canımm moralller sıfırr
hayırlı cumalar herkese dualarımızıı eksik etmeyelimmm

kızlar herkese günaydıınnn

sonunda evimdeyiz, ama sadece pazar sabahına kadar, pazar sabahı yeniden yolculuk var ve bu 2 gün çok fena çalışmam lazım, pazar pazartesi gezecegim ankarada

benim hediyelerim tamam, aklımdakilerin hepsini aldım, birtek şey hariç onu da nereden alacagımı biliyorum. sanırım salı günü onu da alır, paketlemeleri yapar ankaradan yola çıkar hediyelerim paketleme işi de ankarada olacak mecbur, geçen çekilişten kalan hediye paketimi kullanmak istemiyorum, değişik olsun bu sefer dedim, ama bakalım neler bulacagım ankarada :26:

hoşgeldinnn nurdanımmmm

hım numaranı bulamadım ama katılım zaten kendı nosu olmadıgını söylemişti tanımayım dıye kesin sensin

ptt açıyor cnm bazı ptt ler acmıyormuş ama ben kolıyle goturucem dırek evdende aldırabılırsın agır gelırse özel kargolar acmıyor anladıgım kadarıyla bana en yakın yurtıcı onla gönderıcem muhtemelen

oy oy yorulmuş musun sen...canım sen en iş yapıodunnn

Son düzenleme:

oyyy :)) çalışkan arkadaşımız :)))
ist ank yüksek hızlı tren geliomuşş

oyyy :)) çalışkan arkadaşımız :)))
ist ank yüksek hızlı tren geliomuşş

daha ne zaman açılacagı belli değil de sanırım 80 tl gibi bişey olacakmış :26: ben 31 tl ye gidiyorum şuan, yolda 3.5 saat sürüyor, sanırım pek kullanmam, ama bi kere sırf eglencesine gidebilirim sanırım

lisedeyken çalışkandım ben, üniversiteyi 10 yılda bitirdim

ohoooo :))) 10 yıl maşallah :)))
ama şimdi işin gücün var :))
evet 80 tl imiş ben de okudum ..ankara istanbul için güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…