Yaza Merhaba Çekilişi

Katilimle konuşuyorum :KK1:
Sevgilimle tartisiyorum :KK17:

ceylinim tartışmaa kıymetini bil sevdiceğinin :KK16: bu arada çok şanslısın katilinle iletişimdesin ne güzel benim katilimden hala ses yok o yazana kadar ben de kurbanıma yazmıcam hadi bakalım :KK19:

merhaba kızlar bugün haberleri izledikçe kötü oldum yine.. tv yi kapattık biraz yürüyüşe çıktık eşimle sonra kitap okuduk geçmedi vakit bugün.. ben de hem biraz kafam dağılsın hem de kurbancığıma hatıra olsun dedim el emeği çerçeve yaptım buyurun fotoğrafıı

$10313059_10152454880999846_8211220768529798619_n.jpg

ceylinim tartışmaa kıymetini bil sevdiceğinin :KK16: bu arada çok şanslısın katilinle iletişimdesin ne güzel benim katilimden hala ses yok o yazana kadar ben de kurbanıma yazmıcam hadi bakalım :KK19:

merhaba kızlar bugün haberleri izledikçe kötü oldum yine.. tv yi kapattık biraz yürüyüşe çıktık eşimle sonra kitap okuduk geçmedi vakit bugün.. ben de hem biraz kafam dağılsın hem de kurbancığıma hatıra olsun dedim el emeği çerçeve yaptım buyurun fotoğrafıı

Eki Görüntüle 1115742

ne hoş olmuşşşş :KK16::KK16::KK16:

emeğine sağlıkkk :KK16:

ben öğrendim katilimiii :KK1::KK1:

Kimmişkiii :KK53:

Eki Görüntüle 1115742

Benimde nefesim kesiliyor sanki izlerken biz böyleysek ailelerine Allah buyuk sabır versın eline saglık çok hoş olmuş bu rada cerceven dıger hedıyelerının paketlı halınıde görmustum gunduz burda onlarda çok hoştu kurban ıpucların nasıldıki senin :)

X