Yaza Merhaba Çekilişi

kırtasiyede hediye süsü bulamadım ama başka bir süs fikri geldi aklıma hhihihi

kızlar merahaba babam bugün ameliyat oldu bi kaç gündür koşturuyoruz giremedim pek. maden ocağından gelen haberler de çok fena yaptı beni ya...

kızlar merahaba babam bugün ameliyat oldu bi kaç gündür koşturuyoruz giremedim pek. maden ocağından gelen haberler de çok fena yaptı beni ya...

geçmiş olsun cnm evet maden ocagı olayı bi çoğumuzu cok üzdü Allah hayatını yitirenlere rahmet eylesin geride kalanlarada sabır Rabbim boyle bir olay bi daha yaşatmasın inşallah

Allah şifasını versin

Sabah haberleri aldıktan sonra ağlamamak için zor tuttum kendimi. Bugün çocukları lise gezisine götürecektim çünkü. Çok heyecanlılardı, içime attım üzüntümü. Ama eve geldiğimden beri tutamıyorum kendimi ağlıyorum.

Başım ağrıyor diye şikayet edip durdum günlerdir. Hala yaşıyorum, elim var ayağım var, çalışacak işim, sağlık masraflarımı karşılayacak gücüm var.
Onların aileleri tüm gece uyumadı, onlar uyanamadı. Utanıyorum şimdi bu kadar şikayet ettiğim için.

kızlar merhaba
hepimizin başı sağolsun, mekanları cennet olsun.. geride kalanlarına ayakta durma gücü versin..
burda da tartışma olmuş sanırım, yekta çekilişten mi çıktı?
ben de yarın yeni işime başlıyorum, hayatım bi düzene girecek inşallah yavaş yavaş
kurbanımın hediyeleriyle de haftasonu ilgilenicem kısmetse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…