Yaza Merhaba Çekilişi

Canim merhaba.
En yakinimiz ölse bile hayata tabii ki devam edeceğiz.
Ama bu demek değil ki olanlara uzulmeyelim.
Ben de kolay atlatamam olanlari.
Ama o olaya saplantili olarak da devam edemeyiz.
Öyle olmasi Gerekseydi zaman akisi olmazdi ki.
Tabii ki uzulecegiz dua edecegiz.
Bundan normal ne olabilir..
Kader deyip umursamayip devam edemem ben acikcasi..
Ben umursanmasin bosverelim gidelim die bisey demedim.Zaten ilk yazismalarda uzuntumuz dile gitirildi.Surekli ayni seyler uzerine konusulmasin dedim.Biri mahallesindeki tecavuzden devam etti bende mahalleden baska olaydan bahsederim.Baska biri tanik oldugu baska olaydan.Bende konu dagilsin istedim bu topikte.Bu tarz konularin konusuldu farkli topikler var zaten gerek bir derdim var topigi gerek baska yerlerde.Olumsuz seyleri konustukca insanlarin psikolojileri etkilenir.En azindan buraya ben kafami dagitmak icin geliyorum.Burdada olumsuzluklarla devam etmek istemedim.Bu konularin konusulacagi yerler var

Ben umursanmasin bosverelim gidelim die bisey demedim.Zaten ilk yazismalarda uzuntumuz dile gitirildi.Surekli ayni seyler uzerine konusulmasin dedim.Biri mahallesindeki tecavuzden devam etti bende mahalleden baska olaydan bahsederim.Baska biri tanik oldugu baska olaydan.Bende konu dagilsin istedim bu topikte.Bu tarz konularin konusuldu farkli topikler var zaten gerek bir derdim var topigi gerek baska yerlerde.Olumsuz seyleri konustukca insanlarin psikolojileri etkilenir.En azindan buraya ben kafami dagitmak icin geliyorum.Burdada olumsuzluklarla devam etmek istemedim.Bu konularin konusulacagi yerler var

Tecavüz olayından ben bahsettim.
uzuldugum bir durumdu arkadaslarima actim bunu da.
Sonuçta geyik topigi istediğinizikobusabiliriz ddeğil mi ?
Neyse siz agresifsiniz uzatmayalim daha fazla.
İyi günler:KK42:.

ceylin yazdığın olaya çok üzüldüm.. hayat bazı insanlar için çok çok zor ve insanlar gerçekten çok acimisız..
arkadaşlar zeynep'e katılıyorm tatsızlık olmasın aramızda herkes üzgün gergin bugün zaten bi de kendi aramızda huzurszlk olmasın :KK43:

Değil mi ?
Bolca sukretmemiz lazim :KK50:

Tünaydınlar:KK31:
geçmişi az okudum da değer mi kalp kırmaya kızlar ?
o acı hepimizin acısı , hepimizin yarası...
herkesin insanlığı vicdanı da kendinedir...
üzülen olur üzülmeyen olur ama hepimizin yapması gereken tek şey SAYGI göstermektir bana göre ...

selamın aleykum kızlaar :)))))))))))))))) kurbancıgımdan bır kac gundur tık yok hayırdır acaba ? hanı ıp ucu vermek ıstemıyorum zaten yeterınce acık verdım :KK52: yeter dıyorum bu kadar ıp ucu :KK30:
amaaa sevgılı kurbanım senı bulamadım hala ...
hala falkon ve cezmı naz ustunde durmayı tercıh edıyorum ama kayacans ve geranıo da olabılırmı acaba :KK25::KK25::KK25:

selaaaaaaaaaaam :))

selamın aleykum kızlaar :)))))))))))))))) kurbancıgımdan bır kac gundur tık yok hayırdır acaba ? hanı ıp ucu vermek ıstemıyorum zaten yeterınce acık verdım :KK52: yeter dıyorum bu kadar ıp ucu :KK30:
amaaa sevgılı kurbanım senı bulamadım hala ...
hala falkon ve cezmı naz ustunde durmayı tercıh edıyorum ama kayacans ve geranıo da olabılırmı acaba :KK25::KK25::KK25:
kayacans ı sil o değil:)

ben de bi ipucu daha veriyim bugün :KK31:

canım kurbanımmmm, benden hiç ama hiç şüphelenmiyorsunnn :KK9:

kurbanıma aldığımm sevimli tuzluk-biberlikk :KK16::KK16::KK16: çok beğenerek aldımmm :KK16:

$2014-05-14 15.04.58.jpg

X