Yaza Merhaba Çekilişi

Canm gecms olsun neden ameliyat oldu baban...benmki de olcak da insaallah biraz korku var ;(

Çok sağol canım...1 bçk yıl önce mesanesinde kötü huylu bir kitleye rastlanmıştı..... alınmıştı. Prostat için gitmiştik şansa daha çok çok küçükken Allah razı olsun doktorumuzdan farkedilip alındı. ilk zamanlar ilk üç ay sonra 6 ayda bir kontrole gitti. Şükürler olsun bugün de birşey çıkmadı üreme yok kurtulduk inşallah:) bidahaki kontrolü seneye.. Allah herkese önce sağlık versin başka birşeyin anlamı gerçekten yok.. senin babacığına da acil şifa diliyorum onun derdi ne?

Çok sağol canım...1 bçk yıl önce mesanesinde kötü huylu bir kitleye rastlanmıştı..... alınmıştı. Prostat için gitmiştik şansa daha çok çok küçükken Allah razı olsun doktorumuzdan farkedilip alındı. ilk zamanlar ilk üç ay sonra 6 ayda bir kontrole gitti. Şükürler olsun bugün de birşey çıkmadı üreme yok kurtulduk inşallah:) bidahaki kontrolü seneye.. Allah herkese önce sağlık versin başka birşeyin anlamı gerçekten yok.. senin babacığına da acil şifa diliyorum onun derdi ne?
ALLAH a sujur canm cok sevindim temiz ciktigina :KK66: darisi benm babamin ameliyatına hayrlarla sonclansn insaallah :KK66:

kurbanıma aldığımm sevimli tuzluk-biberlikk :KK16::KK16::KK16: çok beğenerek aldımmm :KK16:

Eki Görüntüle 1113646

Cooook güzel.

kızlar merahaba babam bugün ameliyat oldu bi kaç gündür koşturuyoruz giremedim pek. maden ocağından gelen haberler de çok fena yaptı beni ya...

Ne ameliyatı? Geçmiş olsun. Allah şifa versin.

veeee bugünnnn, bütünnn hediyelerimi paketledimmm :KK12::KK12::KK12:

nasıl gözüküyorrrr :KK51:

Eki Görüntüle 1114029

Çok güzel paketlerin. Ne zaman yolluyoruz?

kızlar merhaba
hepimizin başı sağolsun, mekanları cennet olsun.. geride kalanlarına ayakta durma gücü versin..
burda da tartışma olmuş sanırım, yekta çekilişten mi çıktı?
ben de yarın yeni işime başlıyorum, hayatım bi düzene girecek inşallah yavaş yavaş
kurbanımın hediyeleriyle de haftasonu ilgilenicem kısmetse

Olay nedir? Hic haberim yok bir şeyden.

kızlarrr noluyoo topikteee yaaa hayırdırrrrrr

Son düzenleme:
sağolun kızlar...

inşallah bu kadarla kalsa bari:KK43:
Canim çok gecmis olsun inşallah düzelir hic bi sıkıntısı kalmaz babanin
kızlar merhaba
hepimizin başı sağolsun, mekanları cennet olsun.. geride kalanlarına ayakta durma gücü versin..
burda da tartışma olmuş sanırım, yekta çekilişten mi çıktı?
ben de yarın yeni işime başlıyorum, hayatım bi düzene girecek inşallah yavaş yavaş
kurbanımın hediyeleriyle de haftasonu ilgilenicem kısmetse
Hayirli olsun canim yeni isin bi duzene otursunda rahatla bari.

kızlar merahaba babam bugün ameliyat oldu bi kaç gündür koşturuyoruz giremedim pek. maden ocağından gelen haberler de çok fena yaptı beni ya...

geçmiş olsun canım bişey çıkmamış şükür Allah tüm hastalara şifa versin..

Allah şifasını versin:KK31:

Sabah haberleri aldıktan sonra ağlamamak için zor tuttum kendimi. Bugün çocukları lise gezisine götürecektim çünkü. Çok heyecanlılardı, içime attım üzüntümü. Ama eve geldiğimden beri tutamıyorum kendimi ağlıyorum.

Başım ağrıyor diye şikayet edip durdum günlerdir. Hala yaşıyorum, elim var ayağım var, çalışacak işim, sağlık masraflarımı karşılayacak gücüm var.
Onların aileleri tüm gece uyumadı, onlar uyanamadı. Utanıyorum şimdi bu kadar şikayet ettiğim için.

haklısn canım boyle olaylar olunca nelere üzülmüşüm diyorum Allah ailemizi sevdiklerimizi başımızdan eksik etmesin.. sağlıklı huzurlu olalım yeter ne zor hayatlar var :KK43:(( ben okulda bi duygulandım ilk tenefus zaten tuttum kendimi öğleden sonra gelince haberleri okurken o cümleyi gördüm 'çizmelerimi çıkarayım mı...' hatırladıkça üzülüyrm ... çok üzüldüm çok Allah sabır versin..

veeee bugünnnn, bütünnn hediyelerimi paketledimmm :KK12::KK12::KK12:

nasıl gözüküyorrrr :KK51:

Eki Görüntüle 1114029

canıım harika görünüyor emeğine sağlıkk:KK16:

nedense ıkınızının arasında gıdıp gelıyorum ama emın degılım yanlız sana kanım cok ısındı falkoncum acaba senmısın cok supecı davrandın suan :KK53::KK53: hareketlerınden nem kapttım zaten whatsuppda da bır candan konustun bır candan :KK70:
buarada kızlar benım hedıyelerım hazır ve nazır benı beklıyormus ustelık hepsı paketlenmıs :KK53::KK52::KK51::KK51::KK51::KK9::KK9::KK9::KK9:
falkoncuuuuuuuummmmmmmmmm bebısıııımmmm sen mısıııınnn

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: kız sardın sende bana iyiceeeeee :KK53::KK53::KK53::KK53:düş yakamdann:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hayırlı sabahlar olsun

somada yaşanan olay yüzünden tüm milletimizin huzuru kaçtı topiktede tartışma çıkmış umarım yekta ayrılmamıştır çekilişten.ynlış anlaşılmalar olabiliyo burda pc başında kimse kimsenin ne mimiğini grüyor nede hareketlerini yanlış anlaşılma,kendini ifade edememe durumunun olduğunu düşünüyorum umarım tatlıya bağlanmıştırda olay kimsede çekilişten çıkmamıştır.

Günaydın kızlar:KK16:

Bugün yine kurbanım için bir şeyler bakıp, beğenip alacağım inşallah.

Aslında dün de almıştım ama ne bileyim, paylaşmak gelmedi içimden

hayırlı sabahlar olsun

somada yaşanan olay yüzünden tüm milletimizin huzuru kaçtı topiktede tartışma çıkmış umarım yekta ayrılmamıştır çekilişten.ynlış anlaşılmalar olabiliyo burda pc başında kimse kimsenin ne mimiğini grüyor nede hareketlerini yanlış anlaşılma,kendini ifade edememe durumunun olduğunu düşünüyorum umarım tatlıya bağlanmıştırda olay kimsede çekilişten çıkmamıştır.
inşallah düzelir her şey ....

Günaydın kızlar:KK16:

Bugün yine kurbanım için bir şeyler bakıp, beğenip alacağım inşallah.

Aslında dün de almıştım ama ne bileyim, paylaşmak gelmedi içimden

soma yaktı canımızı...paylaşmak mümkünmü oldu ....RABB imiz hepimize sabır ve ferahlık versin inşallah

X