Yaza Merhaba Çekilişi

bu kadar mı acizdiniz bu kadar mı azdınız bre pislikler diye bağırasım var nasıl yaşıyor bu adiler bu hayatta insanlık bu kadar mı yerlerde nereye gidiyoruz sonumuz ne olacak yemin ederim acaba nasıl ölücem diye düşünür oldum artık hasta yatağında usulca eceliyle ölenler kaldı mı acaba diye merak ediyorum. illet kanserden, sarhoş sürücüden, sapık sevgili ya da kocadan, kaza kurşunundan ölümleri duya duya psikolojim bozuldu...

benim de psikolojim bozuldu inan...korkar oldum hayattan

ya ne deemek bu ya...beş altı kişi mi..bi de erkek mi...RABBim sen bizleri koru hayırlara vesiele kılsın....
ee adam yaşıo mu hala.bişi anlatmıyor mu

aklımız çıkıyor dımı :KK43:(
Önceki gün olmuş olay ..
Yasiyorda hic görmedim.
Annesine anlatmis herhalde durumu..

Kızlaaar hava çok kasvetli böyle olumsuz şeyleri konuşursak negatif enerjiyi üzerimize çekeriz. Konuyu değiştirelim bence. Etkileniyoruz birbirimizdeeeeen:KK31:
Ekmek parası için can veren onlarca insan varken,aklı yerin de olmayan bir insan tecavüze uğruyorken inan arkadaşım negatif enerji gelmiş gelmemiş pek düşünmüyorum..:KK43::KK43:

ya ne deemek bu ya...beş altı kişi mi..bi de erkek mi...RABBim sen bizleri koru hayırlara vesiele kılsın....
ee adam yaşıo mu hala.bişi anlatmıyor mu

aklımız çıkıyor dımı :KK43:(
Ahhh arkadaşım nerde nasıl bir dünya da yaşıyoruz..:KK43:evet aklımız çıkıyor.

Ekmek parası için can veren onlarca insan varken,aklı yerin de olmayan bir insan tecavüze uğruyorken inan arkadaşım negatif enerji gelmiş gelmemiş pek düşünmüyorum..:KK43::KK43:

Bunlar sürekli olan olan şeyler sadece sen şuan duydun ozmn ölelim bunlar dünde vardı bugünde var yrnda var olacak.

Ahlanıp vahlanmak hiç bir işe yaramıyorrr. Onlara sadece dua edebilirsin .Bunlar ekmeğnin peşinde şehit oldular.birde diri diri işkenceyle öldürülenler var medyaya yansımayanlar varrr .

Bu tarz şeyleri her insanın psikolojisi kaldıramayabilr misal benim ben etkileniyorum. Siz kolay atlatabilrsiniz ama ben rahatsızlaşıyorum. Psikolojimi etkiliyor.

Bunlar sürekli olan olan şeyler sadece sen şuan duydun ozmn ölelim bunlar dünde vardı bugünde var yrnda var olacak.

Ahlanıp vahlanmak hiç bir işe yaramıyorrr. Onlara sadece dua edebilirsin .Bunlar ekmeğnin peşinde şehit oldular.birde diri diri işkenceyle öldürülenler var medyaya yansımayanlar varrr .

ahlanıp vahlanıcaz tabiki yekta.. onların bizim insanımız.. türkiyenin vatandaşı.. erdoğan bu olaylar olunca dernek açılışındaydı. tarkan sallana sallana konserini veriyordu. flash tvdede daha seninle konuşmam küstümm küstüm şarkısı çalıyordu.. bizim bu insanlar gibi susmamızı nasıl bekleyebiliyorsun..
kömür ailelerin ocağını yaktı bu sefer.. dünde oldu boşver unuturuz diyip susmalımıyız..
yarınlarda olmaması için tepkimizi göstermeliyiz.. çok yanlış düşünüyosun..
diri diri yangınla yandılar.. üstelik yerin metrelerc altında. seslerini duyan bile yoktu.. bu nedemek anlayabiliyomusun? senin benim gibi masa başında saatlerce işteyiz diye internette vakit geçiren insanlar değil..
düşüncen bana çok ilken ve çok duygsuzca geldi.
düşüncene saygım var tabiki ama kendimi burada ifade etme hakkımda var..

Değil mi ya ??
Off off.
Boyleleri gebersin soylari kuruşun inşallah..
Allah ım onları adaletiyle yargılasın ki görsünler acı çekmek ne demekmiş

Ahhh arkadaşım nerde nasıl bir dünya da yaşıyoruz..:KK43:evet aklımız çıkıyor.
yarın bir gün çoluk çocuğumuzu nasıl dışarı bırakcaz biz.... ALLAH ım nereye gidiyoruz biz...

evet tek çözüm dua etmek...onlar için af dilemek....ekmek parasının peşindeyken öldüler evet amaaaa bunun sorumlulaarının yargılanması laızm...hem manen hem maddiyen...yapacak bişey yok diyrek bırakmamalıyız kendimizi...önce de yazım:...eğer böle bi olayu gündeme gelmeseydi hiç birimiz maden çalışanlarının hakkında tek kelime yazmıcaktık....ramazaan ayı gelmeden afrikadaki açlardan da uzağız sankionlar sadece ramazan ayında aç gibi....çocuk istismarı artmdan da konuşmayız biz....sadece olay sıcaklığında konuşuıruz evet maalesef sadece konuluruz...ne acı ne elem verici...ne biçim insanlarız...
ben de diyorum ki zaman zaman tüm sıkıntıları ve bunlar sonucu ne yapılmalı bunları konuşalım..çözüm için elele brilik olaım..kuru ceneyle bi iş olmaz....

öncelikle açık görüşlü olduğunuzdan, bu kadar soğuk kanlı kalabildiğinizden, bu kadar olaylara geniş yelpaze ile bakabildiğinizden dolayı tebrik etmeyi borç bilirim kendi adıma.
ahlanıp vahlanmak keşke işe yarasa. tabikide işe yaramıyor ama insan "vicdan"ı o pisi pisine ekmek parası uğruna ölen onca insanı geride bıraktığı ailelerini, çocuklarını düşündükçe çıldıracak gibi oluyor. nasıl diyor? nasıl olur? yazık değil mi? bunlar sürekli olan şeyler değil. hele ki insanların ihmalden ölmesi... çıldırtan şeyler bunlar. düşündükçe tüylerim diken diken oluyor. o yüzden hele ulusal yas ilan edilmişken, insanlar burada hislerini paylaşırken bu kadar geniş olmayı bırakıp , pozitif enerji arayacağınız başka bir yer bulun. burada geniş yorumlarınız ile insanların canını sıkmayı da bırakın.

heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey ne oluyor burada???

arkadaşlar sakince konuşuyoruz...konunun içeriği farklı olabilir ...isterseniz burada konuşmaya devaam edelim
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=718943

biz konuşamicaz da kim konuşacak...güzelce anlaşır konuşur...

ahlanıp vahlanıcaz tabiki yekta.. onların bizim insanımız.. türkiyenin vatandaşı.. erdoğan bu olaylar olunca dernek açılışındaydı. tarkan sallana sallana konserini veriyordu. flash tvdede daha seninle konuşmam küstümm küstüm şarkısı çalıyordu.. bizim bu insanlar gibi susmamızı nasıl bekleyebiliyorsun..
kömür ailelerin ocağını yaktı bu sefer.. dünde oldu boşver unuturuz diyip susmalımıyız..
yarınlarda olmaması için tepkimizi göstermeliyiz.. çok yanlış düşünüyosun..
diri diri yangınla yandılar.. üstelik yerin metrelerc altında. seslerini duyan bile yoktu.. bu nedemek anlayabiliyomusun? senin benim gibi masa başında saatlerce işteyiz diye internette vakit geçiren insanlar değil..
düşüncen bana çok ilken ve çok duygsuzca geldi.
düşüncene saygım var tabiki ama kendimi burada ifade etme hakkımda var..

Ben buyere rahat gelmedim kimsenin hayatı kolay değil zamanında inekleri beklemiş sırtımda 13 yaşımda 20-30 kilo süt taşımış birisiyim paranında nasıl rahat nasıl zor kazanıldığını çok iyi biliyorum ben bu yere gelebilmek için tırnaklarımla mücadele ettm.benim demek istediğim bu değil. Beni anlamak istediğiniz şekilde anlamayın.Hayatın bir enerjisi vardır olumsuz şeyleri sürekli konuşursan sürekli olumsuzluklarla karşılaşılır karamsar olunursa karamsarlaşılır. Ben unutulsun kapatılsınmı diyorum acını yaşayabilrsin ama sırf konuşmayla düzelmez geçmez değiştirebiliyormusunz hiç birşeyi. Onları tek faydalı olabileceğin şey dua etmek. Buraya neden takılıyorum geliyorum reel hayattaki stresimi atmak kafamı dağıtmak için.Hoş sohbet edebilmek için .Zaten farklı topiklerde konu başlıkları var. Heryerde konuşuluyor.

X