Yaza Merhaba Çekilişi

Kendimi bildim bileli regl dönemlerim ağrılı geçiyor,hem öyle böyle değil.
Evlenince geçer tam bir hurafe tatlım maalesef.

off moralim bozuldu şimdi benm de çok fena oluyor, o gün tüm yatmam lazım, eğer dışarıda bir işim varsa eğer nbayıldıgım zamanlar bile oluyor malesef

bu sefer bi büzel olcak hissediyorum bennn :))))))))))

ayy hadi inşallahh

benim artık okuldaki erkek arkadaşlarım bile anlıyor, bikaç güne geçer geyigi yapıyorlar acayip kök söktürüyorıum yaa
Hazır regl olmuşum,zaten sinirler 1500,bari ne varsa hıncımı alayım dediğim de oluyor..veriyorum kırbacı veriyorum kırbacı

Hazır regl olmuşum,zaten sinirler 1500,bari ne varsa hıncımı alayım dediğim de oluyor..veriyorum kırbacı veriyorum kırbacı

hak ediyorlar ama bi çektikleri sünnet acısı, biz ondan fazlasını her ay yaşıyoruz hava binbeşyüz heriflerde kopartıveririm kafalarını

heyecan deniyor işte o duruma tam olarak senin de bir katilin var merak etme, ama katilin kim büyük bir supriz

evlenince geçermiş diyorlar kız, seni bir an önce everek biz hadi

kim dediyse evlenince geçer diye kandırmış geçtiği yok

kim dediyse evlenince geçer diye kandırmış geçtiği yok

hepiniz de aynı şeyi söylediniz bana ne benmki evlenince geçecek

Biz de daha doğum da var,ohhhh onlar kebap..

ben doğumda da çektirecem adama valla onun çocugunu taşıyorum diye önce hamilelik sonra da doğumda kendisini hayatına girdigime pişman etmeyi düşünüyorum

geçeceeekkkk

çikolata ye kontrole gitmeden o zaman hareketli olurlarmış, gösterirler belki

hahaha 3 mayısta gittiğimizde çikileta yedim zorla (tiksinmeye başladım çünkü) biri bacak baka üstüne atmış diğeride popişini dönmüştü kollarını oynatıyolardı...
canım çok ekşi çekiyo perşembe gitmeden limonlu bişeler yiyip gitcem belki o zaman gösterirler

geçmişi oku oku bitmiyorrrrrrrrrrrr

ben çok konuşuyorum ya ondandır

ekşi çekiyorsa ikisi de erkek işte

mercimek kadar şey bacak bacak üstünede mi atıyormuş yaa yerim ben onun bacaklarını

perşembe kontrol var nasıllar hiç bilmiyorum inşallah iyilerdir
daha belli değil cinsiyetleri göstermiyolar
ay inşallah iyilerdir ..yahu ne biliyim ben meraktan naparım aklım almıoooo

geçmişi oku oku bitmiyorrrrrrrrrrrr
aynen yahu oku oku..ne çok sohbet olmuş...öceki çekilişlerde böle değildi galbaaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…