Yaza Merhaba Çekilişi

kurbanına kimler yazmadı ? neden yazmıyorsunuz merak ettim :26: bir mesaj atsanız. bir kere arasanız bişi kaybetmezsiniz kanımca

bunu mesajı mı kastettin cınımmm???
ben yazmadım şahsen çünkü kendisine kurbanını söylemek için mesaj atma gafletinde bulunmuştum :KK30::KK30::KK30:
ayrıcaaa belki kurbanınıza mesaj attınız ve niçın ama niçın benim katilim bana ses etmiyor dedinizz??
pekiiiii ya kurbanınınızın aynı zamanda katiliniz olma ihtimalini düşündünüz mü canlarım :KK51:

resmen hediye paketi kültürü oluşturmuşunuz kızlar:):):) ben nerden alırsam oraya paketlettim ama aynı tarz olması çok daha güzel olurdu yahu bu seferlik böyle olsun bari:):)

hediye paketi süsü falan nerelerden alıyosunuz???

ben yazmadım şahsen çünkü kendisine kurbanını söylemek için mesaj atma gafletinde bulunmuştum :KK30::KK30::KK30:
ayrıcaaa belki kurbanınıza mesaj attınız ve niçın ama niçın benim katilim bana ses etmiyor dedinizz??
pekiiiii ya kurbanınınızın aynı zamanda katiliniz olma ihtimalini düşündünüz mü canlarım :KK51:

evet sen istisnasın :KK53:
benm kurbanım ve katilim aynı kişi değil.. çünkü kurbanımın verdiği ip uçları bana uymuyor :KK14::KK14:
hepimizki öyle değilya :KK19::KK19:

:KK28:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK28::KK28::KK28::KK28: keşkee olsaaaaaaaaaaa :KK52::KK52::KK52::KK52: belkide kurbanım hem katilim ondan yazmıyoo :KK76::KK33:

aa öyle karşılıklı çıkma durumu var mı kiii?

ama ben ona yazdım whatsapptan o zaman beni tanır ki hem kurbanım hem katilim diye. çelişkili olur gibime geliyor...

zira ben kimseye çıkmadım sanrısam. ne arayann var ne soran. ne de bir ipucu:KK14::KK14:

resmen hediye paketi kültürü oluşturmuşunuz kızlar:):):) ben nerden alırsam oraya paketlettim ama aynı tarz olması çok daha güzel olurdu yahu bu seferlik böyle olsun bari:):)

bende aldıklarımı farklı olmasın dıye paket yaptırmadım nerden alınıyo bılmıyorum alıp hepsini aynıı paketlemek istiyorum bende :KK53:

evet sen istisnasın :KK53:
benm kurbanım ve katilim aynı kişi değil.. çünkü kurbanımın verdiği ip uçları bana uymuyor :KK14::KK14:
hepimizki öyle değilya :KK19::KK19:

:KK28:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK28::KK28::KK28::KK28: keşkee olsaaaaaaaaaaa :KK52::KK52::KK52::KK52: belkide kurbanım hem katilim ondan yazmıyoo :KK76::KK33:

aa öyle karşılıklı çıkma durumu var mı kiii?

ama ben ona yazdım whatsapptan o zaman beni tanır ki hem kurbanım hem katilim diye. çelişkili olur gibime geliyor...

zira ben kimseye çıkmadım sanrısam. ne arayann var ne soran. ne de bir ipucu:KK14::KK14:

valla bilemiyom bu çekilişte iki kişi birbirine çıktı ben bi te bunu derim daha da başka bişey demem :KK33:
ama diğerleri niye yazmıyor olabilir;
a)kontorü yoktur
b)internet paketi yoktur
c)whatsup ı yoktur
d)aklına gelmemiştir :KK33:

bende aldıklarımı farklı olmasın dıye paket yaptırmadım nerden alınıyo bılmıyorum alıp hepsini aynıı paketlemek istiyorum bende :KK53:

kırtasiyeden hediye kağıdı alınıyo canım ben aynı renk aldım:KK16:

kırtasiyelerde oluyo canım...

valla bilemiyom bu çekilişte iki kişi birbirine çıktı ben bi te bunu derim daha da başka bişey demem :KK33:
ama diğerleri niye yazmıyor olabilir;
a)kontorü yoktur
b)internet paketi yoktur
c)whatsup ı yoktur
d)aklına gelmemiştir :KK33:

kırtasiyeden hediye kağıdı alınıyo canım ben aynı renk aldım:KK16:

inanmıyorummmmmmmmm :KK53:o kişi inşallahh benimdirrrrr :KK30::KK30: :KK52: demek böyle durumda olabiliyo vay be :KK53:
a-b-c şıklarını anlarızda d yi anlamam bas bas bağırıyoz burda yazın bizeee diyee :KK19:
sağol canımmm bende alıp yavaştan peketliiimmm :KK16:

aynı tarza gerek yok yahu değişik değişik de eğlenceli oluyor :))

Katilim banada yaz whatsaptan kıskanıyorummmmmmmmm :KK43::KK43:
tamam yazıyorrrum :KK70:

X