Yaza Merhaba Çekilişi

kızlar eylul mesaj atmış bir haksızlık sonucu üyeliğim iptal edildi çekilişten çıkmak istemiyorum tekrar üyelik alıp girerim demiş panik yok sakin olun

mesaj attım eylule tel.den bekliyorum...

canım işine karışıyormuş gibi oldum kusura bakma :26:

en tatlısı benim bikeremm

yani şimdi tamam sen de tatlısında sen eskidin biraz bebegim yaa yeni taptaze katillere yelken açmam lazım

:26::26::26::26:

migren var bende de biraz anlıyorum seni diyecegim ama benm ki makşımum gece yatana kadar sürüyor, seninki sürekli devam eden bişeymiş :26: tedavisini öğrenmek için önce sebebi bulmak lazım sanırım, bikaç farklı doktora gidip konuşsan bu durumu :26: yani mutlaka bir sebebi ve tedavisi vardır :26:

çok geçmiş olsun canım, dilerim tez zamanda agrıların son bulur :26:

kızlar eylul mesaj atmış bir haksızlık sonucu üyeliğim iptal edildi çekilişten çıkmak istemiyorum tekrar üyelik alıp girerim demiş panik yok sakin olun

ayy iyi hadi sevindim öyle bişey olduguna merakla bekliyorum yeniden gelmesini

yok canım Kocaali diye bir yer. düzce sınırına yakın..

hee anladımm :26: deniz kenarı ama dimi orası karasuda bizim yazlık var da, hep istiyorum o taraflara geçmek bi türlü geçemedim

kızlar benim aldıklarımda kırılacak şeyler de var sarmaya çalıştım ama. bi koliye koysam eşek sudan gelene kadar bantlasam çirkin olacak ama kırılır die korkuyorm:):):) siz nasıl göndereceksiniz kargolarınızı..

yok canım Kocaali diye bir yer. düzce sınırına yakın..

hee anladımm :26: deniz kenarı ama dimi orası karasuda bizim yazlık var da, hep istiyorum o taraflara geçmek bi türlü geçemedim

bizde kozluga gidicez. orada termal tesisler varmış. bide taraklıya gidicez

deniz kenarı evet ama kışın hayalet kasaba yazın canlanır umarım son 2 ayım iyi geçer bari bir kahve içilecek yer bile yok akçakocaya daha yakınız... oraya gezmeye gidiyoruz ama karasuya çok uzak sayılmayız yarım saat falan var aramızda... alışverişe falan oraya gidiyoruz genelde... gitmesen de olur aslında görülcek bişey yok karadeniz zaten yüzsen yüzemezsin..:) o kadar bıkmışım ki...

bizde kozluga gidicez. orada termal tesisler varmış. bide taraklıya gidicez

kozluk deil kız orası kuzuluk bizim termal var orada mayıs sonunda 2 haftalık, vereyim mi sana evin anahtarını

adapazarının heryeri öyle yaa karasu da yazın kalabalık olsa ne olacak b, lunapark var, bide guya çarşısı ama dünyanın en küçük çarşısı bence

havalar güneşli olursa haziranda hareketlenir oralar ama yagmurlu veya soguk olursa ancak ağustosa

anaa ciddimisin ihlasın evlerimi kimin evleri

bilmem konuşmuşumdur belki konuşmamışımdır :))))))))))9

anaa ciddimisin ihlasın evlerimi kimin evleri

hee kız ihlasın evleri iştee

zamanında babannem zorla aldırmış babama bide 2 dönem var biri kışın biri de mayıs sonunda kışın gidiyor babamlarda mayıstakini genelde kiraya veriyorlar sana tanıdık indirimi yaptırabilirim

bilmem konuşmuşumdur belki konuşmamışımdır :))))))))))9

hep kandırık hep kandırık

Aaaaaaaaaa Katilim bana whatssaptan yazdı kiiiiiiiiiiiii...

bugun katillerin whatsap tan yazma günü galiba akşam üzeri ben de mi yazsam acaba kurbanıma :26:

püff keşke benim katilimde yazsa bana watsaptan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…