Yaza Merhaba Çekilişi

Gunaydin hatuncuklar

herkese günayydınnnnnnnnn

Günaydın kızlaaarr.

günaydınnnn:KK3:

cesmi naz nerde yahu göremeyorum onu
ben ortalıktan kayboldum odamı kayboldu yoksa:26:

yok yok, o buralarda geç saatlere kadaaar :KK34: bugün anneannesine gidecklerdi, akşam ancak gelir :34:

vermiştim aslında ip ucu ama senimi kırıcam bidaha vereyimmm

benim kurbanım bekarrr :KK6::KK6::KK6:

bir deee, eski çekilişte de varmışş di mi :KK34:

nurdanım noldu senim e..ilişkiniz
barışmadınızmi halaa :26:

bitti o iş tamameen :26:

günaydınnnn:KK3:

yok yok, o buralarda geç saatlere kadaaar :KK34: bugün anneannesine gidecklerdi, akşam ancak gelir :34:

bir deee, eski çekilişte de varmışş di mi :KK34:

aaa bak nasılda yakalamışın ipucunu

bitti o iş tamameen :26:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: neee nasıl bitti ya kasım sonu düğün diye bekliyolardıı o e.. zaten sinir olmuştumm :KK19::KK19::KK19:nurdan çık üzüldümü derğmez gerçi dee:KK20:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: neee nasıl bitti ya kasım sonu düğün diye bekliyolardıı o e.. zaten sinir olmuştumm :KK19::KK19::KK19:nurdan çık üzüldümü derğmez gerçi dee:KK20:

yıldönümlerinin olduğu gün biraz sorun yaşadılar, ismi lazım olmayan şahıs, kafamı toplamaya zamana ihtiyacım var deyip ara istemiş. gidiş o gidiş, bi daha kendisinden haber alınamadı, 1 ayı geçti :KK53:

sen bizim şu topiğe gel, biraz geçmişe git, daha başka detayları da öğrenirsinn :KK23::KK23::KK23:

Son düzenleme:
yıldönümlerinin olduğu gün biraz sorun yaşadılar, ismi lazım olmayan şahıs, kafamı toplamaya zamana ihtiyacım var deyip ara istemiş. gidiş o gidiş, bi daha kendisinden haber alınamadı, 1 ayı geçti :KK53:

sen bizim şu topiğe gel, biraz geçmişe git, daha başka detayları da öğrenirsinn :KK23::KK23::KK23:

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=670104&page=119&p=34784138#post34784138

okudum okudumm neler olmuşş öyle bahane aramış sanki ayrılmak için:KK47::KK47::KK47:

senin topiğinde kırmızı moulinexin blender setini gördüm aldın mı onu bende kırmızı hastasıyım ya bi tek blenderim kaldı gözüm kaldı ondada nasıl kullanışlı mıki:26:

okudum okudumm neler olmuşş öyle bahane aramış sanki ayrılmak için:KK47::KK47::KK47:

senin topiğinde kırmızı moulinexin blender setini gördüm aldın mı onu bende kırmızı hastasıyım ya bi tek blenderim kaldı gözüm kaldı ondada nasıl kullanışlı mıki:26:

yok almadımmm, ben küçük mutfak aletlerini düğüne yakın almayı planlıyorum

Günaydın canlaaaar tüm anne ve anne adaylarınin aslında bütün kadınların anneler günü kutlu olsun :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kendinize iyi bakin kızlar bende aksam üzeri ancak bida girebilirim öpüldünüz

X