Yaza Merhaba Çekilişi

tüm annelerin anneler günü kutlu olsun rabbim onları başımızdan eksik etmesin annelerinizin ellerinden öpüyorum :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
]

$annelergunu3.gif

Eki Görüntüle 1109909

$annelergunu4.gif

$anne3ip5.gif

RESİMLERE TIKTIK

Son düzenleme:
Kurbanima ilk hediyemii aldimm umarimm begenirr çünkü ben çok beğendim
Ananas şeklinde tuzluk-biberlik:p:p

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1399810520675.jpg
    $1399810520675.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 24

Kurbanın güle güle kullansın şimdiden çok orjınal birşey ilk kez gördum:KK16::KK16:

severim ilginç şeyleri :KK9::KK9:
buarada biz nerdeyse bitirdik sayılır bı ıkı parca kaldı az sonra cıkıp onlarıda tamamlıcam bide arkadaşlarımada hedıye alcam anneler gunu ıcın bu arada annecının ellerınden operım

Selam kızlar dün donemedim babanneme anneler günü hediyesi yapmakla mesguldum:)

Tüm annelerin ve anne adaylarının anneler günü kutlu olsun:) Allah tüm isteyenlere annelik duygusunu nasib etsin inşallah:)

Nasil olmus hediyem kurbanıma da bisiler yapmayi düşünüyorum :)

Eklentiler

• $1399812984205.jpg
    $1399812984205.jpg
    19,6 KB · Görüntüleme: 27
  • $1399812997120.jpg
    $1399812997120.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 18

Tüm annelerin ve anne adaylarının anneler günü kutlu olsun:) Allah tüm isteyenlere annelik duygusunu nasib etsin inşallah:)

çokk güzell olmuşş canımm el emegii begenilmez mii:KK16::KK16::KK16:

kızlar selamlaarrr :KK3:

ananemde kahvaltıdaydık bugun resmen yedim yedim patladım :KK53::KK53: şimdi de ceza olarak yarın sabaha kadar hiç bişey yemeyecegim :KK19: zorlu bir 8 9 saat beni bekliyor sanırım :18::18:

geçmişi okuyup, hepinize tek tek laf yetiştirirp geliyorum :KK55:

cesmi naz nerde yahu göremeyorum onu
ben ortalıktan kayboldum odamı kayboldu yoksa:26:

nurdanım noldu senim e..ilişkiniz
barışmadınızmi halaa :26:

günaydınnnn:KK3:

yok yok, o buralarda geç saatlere kadaaar :KK34: bugün anneannesine gidecklerdi, akşam ancak gelir :34:

bitti o iş tamameen :26:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: neee nasıl bitti ya kasım sonu düğün diye bekliyolardıı o e.. zaten sinir olmuştumm :KK19::KK19::KK19:nurdan çık üzüldümü derğmez gerçi dee:KK20:

yıldönümlerinin olduğu gün biraz sorun yaşadılar, ismi lazım olmayan şahıs, kafamı toplamaya zamana ihtiyacım var deyip ara istemiş. gidiş o gidiş, bi daha kendisinden haber alınamadı, 1 ayı geçti :KK53:

sen bizim şu topiğe gel, biraz geçmişe git, daha başka detayları da öğrenirsinn :KK23::KK23::KK23:

ne güzel dedikodumu yapmışsınız arkamdan :KK53: sanki başkaısnın hikayesiymiş gibi okudum valla çok eglenceliydi :KK53::KK53:

canım eski katilimm, seni çok özledim benn :KK31: gerçi şimdi burada yeşil ışık yaktıgın herkese bana yaptıklarını anlatmak vardı ama neyse hadi, karizmanı çizmiyim şimdi :KK33::KK33:

şekerim gamzelim inde söyledigi üzere bizim iş tamamen bitti :KK53: yani her ne kadar kendisi geri dönecegim deyip gittiyse de benim için dönüş kapıları tamamen kapalı :KK34: kasım da düğünüm yok seninkine gelebilirim sanırım :KK36: :KK16::KK16:

kızlaaaaaaaaaaar :KK30:

eylül05 UI olmuşşşş :KK52::KK53::KK53: :KK30:

eğer yeni üyelikle bikaç güne kadar gelmezse zeynep e söyleriz canım tel den bi ulaşır öğrenir durumu :26: inşallah üyeliğini kapatıp çekilişten de ayrılmaz, katiline de kurbanına da üzülürüm valla :KK14::KK14:

Kizlar nasilsiniz naparsiniz.kurbanim in hediyeleri hazir.cok begeneceginden eminim:KK66:

bana mı aldın yoksaaa :KK16: hepsini begenirim söz :KK16::KK16:

bu arada baban nasıl oldu canım :26:

bana mı aldın doğru söyle :KK53:

acaba burcu bunlardan bir tane bana ne zaman yapacak :KK31:

eğer yeni üyelikle bikaç güne kadar gelmezse zeynep e söyleriz canım tel den bi ulaşır öğrenir durumu :26: inşallah üyeliğini kapatıp çekilişten de ayrılmaz, katiline de kurbanına da üzülürüm valla :KK14::KK14:

acaba burcu bunlardan bir tane bana ne zaman yapacak :KK31:

Aa ne olmuş eylule? Ne zaman ui olmuş yok mu bi haber?

Senin ceyizine yapicam hayırlı bi kismetin çıktığında kuzum :)

X