Yaza Merhaba Çekilişi

ayakakabı giymiyomusun sen yada sevmiyormusunki ben gibi :44:

he hee :KK1::KK1: ben çıplak ayak geziyorummm :KK53::KK53:

benim ayaklar 40 numara ve bi de sorunlu biraz, kemik çıkıntısı falan, denemeden asla ayakkabı olmaz benim ayağıma :KK50: çoğu kez rahat ayakkabı bulamıyorum bile, o yüzden tanıtımda bunu belirttiğim için, benim katilim bana ayakkabı almış olamazz :KK34:

he hee :KK1::KK1: ben çıplak ayak geziyorummm :KK53::KK53:

benim ayaklar 40 numara ve bi de sorunlu biraz, kemik çıkıntısı falan, denemeden asla ayakkabı olmaz benim ayağıma :KK50: çoğu kez rahat ayakkabı bulamıyorum bile, o yüzden tanıtımda bunu belirttiğim için, benim katilim bana ayakkabı almış olamazz :KK34:

evet o zaman ben değilim katil haklısın :KK23: Bende 39-40 tım bir ara nasıl olduysa ayaklarım küçüldü benim 38,5 oldum 40 no olabiliyorken şimdi 39 buyuk geliyor bazen.Ayakkabı kalıbıyla ilgisi yok ama tümünde böyle topuklu sandalet spor hatta terlık :KK52:

evet o zaman ben değilim katil haklısın :KK23: Bende 39-40 tım bir ara nasıl olduysa ayaklarım küçüldü benim 38,5 oldum 40 no olabiliyorken şimdi 39 buyuk geliyor bazen.Ayakkabı kalıbıyla ilgisi yok ama tümünde böyle topuklu sandalet spor hatta terlık :KK52:

zayıflamışsındırr o zamaaan :KK51:

zayıfken bana da 39 numara rahat oluyodu :KK51:

Gunaydin hatuncuklar
aksiliklr beni hc birakmyo smdide evdeki nete baglanamyrum off ki ne off

katilim bana whatsapptn yazdi sira onu bulmaya geldi kucuk minnöş kizi var galiba

Günaydın kızlaaarr.Sayfamızın güzel annelerinin ve sizlerinı annelerinizin anneler günü kutlu olsunnnn:KK16:

çokkk iyiyim nişanlımla beraberdim 1 haftadır koşuşturma içindeydik k.çmı kaşımaya vaktim yoktu:KK52::KK52:
ama çokk güzel 1 hafta geçirdim anca grebildim burayaa

sen napıyosun bakimmm :KK76:

bende oturuyorummm seniinle konuşadım hiçç denk gelmedikk galibaa

X