Yaza Merhaba Çekilişi

Geçen çekiliş nasıldı bilmiyorum ama bu sefer bazı üyeler hiç aktif olmadı ben kurbanimla çok az konuşabildim mesela :KK43:

benn hiçç konuşmadımm galibaaaaa ewett bu seferrr girmeyendee cokkk bendee öbür çekiliştee yoktummm

benn hiçç konuşmadımm galibaaaaa ewett bu seferrr girmeyendee cokkk bendee öbür çekiliştee yoktummm

Daha çok konuşsak paylaşimda bulunsak mektuplarimiz da daha eğlenceli olurdu aslında
Ben dün hediyede de zorlandım .. Umarım kurbanim beğenir
arada kendime de tulum aldım uzun zamandır arıyordum kurbanimin sansina buldum :)

Daha çok konuşsak paylaşimda bulunsak mektuplarimiz da daha eğlenceli olurdu aslında
Ben dün hediyede de zorlandım .. Umarım kurbanim beğenir
arada kendime de tulum aldım uzun zamandır arıyordum kurbanimin sansina buldum :)

bende cok zorlandım sohbetim olmadı çokta bilgi vermedi kendi hakkındaa bende kendime aldımm bişeylerr :KK1::KK1:

bende oturuyorummm seniinle konuşadım hiçç denk gelmedikk galibaa

ben yoktum ki buralarda daha yeni geldim :KK52:neyse geç olsunda güç olmasın dimi
geçtiğimiz 2 çekilişte aktiftim hep ama bunda böyler aksilikler oldu gremedim hiçç:18::18:
çekilişe katılıpta aktif olmayanlara gıcık olurdum şimdi aynı şeyi ben yaptımm:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:esefle kınıyorum kendimii

ben yoktum ki buralarda daha yeni geldim :KK52:neyse geç olsunda güç olmasın dimi
geçtiğimiz 2 çekilişte aktiftim hep ama bunda böyler aksilikler oldu gremedim hiçç:18::18:
çekilişe katılıpta aktif olmayanlara gıcık olurdum şimdi aynı şeyi ben yaptımm:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:esefle kınıyorum kendimii

senn söyleee bakimmm ipucularıdaa afeedelimmm seniiii:KK76::KK76:

Napıyosunuz kızlar sanırim haftasonu die sessiz burası

X