Yaza Merhaba Çekilişi

hehehehe hayırlısı olsun
Allah kimseye evlat hasreti çektirmesin inşallah..

amin canııım :) zeyy tek yumurta ikizimi yaa ne kadar büyük bi lutuf bu yaa ALLAHın sevgili kuluymussun inşallah sağlıklı bi şekilde kucagına alırsın

malesef bizimde yok ama hiç umut yok mu yaa çok istersek rabbim nasip eder belki

Rabbim isterse her şey olur.

yok canım ikiz tek bebekten daha ufak olucakları için cinsiyet ancak 16. hafta civarında belli olur...tek yumurta ikizi olduğundan da aynı cinsiyet olcak zaten

Nasıl değiştirebiliriz ki? O zaman birbirimizinkinden haberdar oluruz.

Bence değiştirmeyelim.

off kızlar işer çokk yoğun :2: Allahtan yarın tatil. dinlenirim bol booll........... son 1.5 ayım bakalım nasıl dayanacağımmmm Allahım sen dayanma gücü ver sabır ver Yarabbim....:26:

Canım benimm Rabbim sna ağlık sıhhat ve kolaylık versin inşaAllah bu 3 aylar hürmetine sağlıklı şekilde bebişin dünyaya gelir sizede hayırlı evlat olsun.Bak zaten mübarek aylarda doğucak bebişin bol bol dua et sende kuzummm

Anket açıyorum birazdan kızlar oy verirsiniz seçenekler;

cüzdan
çiçekli herhangi bir şey
deodorant

başka eklenicek var mı???

kızlar günaydın idrar tahlilimi kan tahlilimi verdim geldim bakalım sonuçlarım nasıl çıkacaksürekli doktor görmekten bıktım artıkkaçırdığım bişi oldu mu çekilişle ilgili yeni karalar aldınız mı:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…